6xcorel2017

 

CorelDRAW je vyspělé řešení pro tvorbu a realizaci tiskovin, internetových prezentací či vyřezávané reklamy. Šíře aplikací však vyžaduje mnoho znalostí a profesionality. Proto kromě edice STANDARD vznikly i sady SPECIAL. Ty, díky bohatému vybavení, pomáhají každému uživateli s potřebnými CZE písmy, vzorníky, dokumentací a konkrétní podporou. Řada z nich dovede zrychlit a zefektivnit práci, jiné zase zabraňují chybám či pomáhají k lepším výsledkům. Cenové navýšení verzí SPECIAL oproti verzím standard je minimální.

 

 

coreldrawgs2017 sady

 

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ (1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8): 

 

česká písma

 

 

přes 700 řezů lokalizovaných písem

 

640 002

ČESKÁ PÍSMA - Lokalizovaná TT písma dostupná na projektu Google/Fonts včetně zatřídění a přehledového a typografického katalogu.

ÚVOD A KATALOGY PÍSEM - Společnost GOOGLE uvolnila na svých stránkách www.google.com/fonts stovky rodin písem ve formátu TTF. Jednouchá možnost stáhnutí a instalace dává Vaší práci novou dimenzi. Pro rychlejší práci toto DVD obsahuje řadu vzorníků lokalizovaných písem. V adresáři GF_ORIGINAL jsou jednotlivé rodiny včetně práv užívání, v adresáři GF_CZE jsou prověřená písma, ze kterých byly vysázeny i jednotlivé vzorníky. V meta-files konkrétních TTF souborů, nebo v adresářích jednotlivých rodin písem najdete i příslušná autorskoprávní ujednání. 

PŘEHLEDOVÝ KATALOG PÍSEM najdete ZDE. (88 stránkový vzorník má jednotný meziřádkový proklad, proto může být prezentace některých písem s větším meziřádkovým prokladem problematická; v běžném použití se však  používá meziřádkový proklad definovaný písmem). 

 

 

clipart katalog

 

218 stránkový katalog 12.000 clipartů z coreldraw 2017

 

640 003

Přehledový katalog klipartů pro balíčky CorelDRAW GS 2017 v PDF podobě s možností tisku. 

Rozsáhlé množiny klipartů mají u programů CorelDRAW Graphics Suite dlouholetou tradici. Dřívější verze programů obsahovali bohatou papírovou dokumentaci, kde byl i tištěný katalog klipartů. Dnešní situace je však jiná. Firma Corel z důvodů změny velikosti balení a on-line komunikace rozhodla, že tištěné katalogy klipartů již nebude vydávat. To je škoda, protože on-line náhledy, nebo program Corel Connect řadě uživatelů nevyhovují a rádi by si katalog pořídili. Těm vychází vstříc tento produkt s nabídkou off-line PDF katalogu s možností tisku. Na DVD PlusPACK 2017 v adresáři ../clipartcatalog najdete jak úplný, tak modulové katalogy pro využití chytrých desek Smart FOLDER (více informací ZDE). Pokud se Vám katalog ztratí můžete si ho bez problémů znovu vytisknout.

Upozornění. Množina klipartů je pro verze CorelDRAW GS X6 - X8 a 2017 identická. U verze X6 byla umístěna na instalačním DVD nosiči, u verzí X7, X8 a 2017 je dostupná pouze on-line v rámci standardního členství po registraci na corel.com.

Orientační náhled prvních 64 stran najdete ZDE. V PlusPACKu 2017 je kromě PDF k dispozici i e-book varianta zpracovaná ve formátu FLASH a HTML5. 

 

 

CarVECTOR

 

katalog 1.700 výkresů automobilů z coreldraw gs 2017

  

640 004

Podle výkresů osobních a nákladních automobilů, autobusů a tramvají v klipart katalogu v kategorii CarsTemplate byste těžko hledali konkrétní model. Navíc jsou soubory číslovány vzestupnou řadou a tak je orientace v této oblasti nesmírně složitá.

Proto bylo zpracováno 5 PDF katalogů, které obshuje DVD PlusPACK 2017, kde na více než 1.000 stránkách najdete přes 1.700 čtyřpohledových vektorových výkresů osobních a nákladních automobilů, autobusů a tramvají (vždy pohled zepředu, zezadu a levý a pravý bok, kóta délky vozu, přesné vyznačení oken, dveří, světel, klik, nárazníků a technologických spár karoserie) v bitmapové podobě. Vektorový soubor najdete v rámci svého členství na cloudu corel.com. 

PŘEHLED HLAVNÍCH ZNAČEK - Acura; Alfa Romeo; Asia; Audi; Austin; Autobianchi; Bedford; BMW; Buick; Cadillac; Citroen; Dacia; Daewoo; Daf; Daihatsu; Dodge; Eagle; Fiat; Ford; Geo; GM; GMC;  Holden; Honda; Hummer; Hyundai; Chevrolet; Chrysler; Infiniti; Isuzu; Iveco; Jaguar; Jeep; KIA; Lada; Lancia; Landrover; Lexus; Leyland; Liaz; Lincoln; London; Man; Mazda; Mercedes-Benz; Mercury; Mg; Mini; Mitsubishi; Nissan; Oldsmobile; Opel; Peugeot; Piaggio; Plymouth; Pontiac; Porsche; Renault; Rover; Saab; Saturn; Scania; Scion; Seat; Skoda; Smart; Ssangyong; Subaru; Suzuki; Toyota; Vauxhall; Vespa; Volvo; VW.

PŘEHLEDOVÝ KATALOG VLAKŮ A TRAMVAJÍ jako ukázku najdete ZDE

 

10.000 klipartů

 

 

10.000 VEKTOROVÝCH KLIPARTŮ, KTERÉ V CORELDRAW NENAJDETE

 

640 006Doplnění každé instalace CorelDRAW či MS OFFICE a řady dalších programů, které pracují s vektorovými formáty CMX, WMF. Množina 10.000 vektorových klipartů a značek. Jeden obrázek často řekne víc, než tisíc slov. I když množina klipartů dodávaných s CorelDRAW je poměrně široká, přesto tam řadu kategoriií a obrázků vůbec nenajdete. Proto vznikl tento balíček pro uživatele CorelDRAW a MS Office, který rozšiřuje možnosti užití.

 

OBSAH

qred10 Přes 10.000 vektorových klipartů ve formátu pro CorelDRAW
qred10 Přes 10.000 vektorových klipartů ve formátu pro MS Office 
qred10 100 stránkový PDF katalog pro tisk

 

katalogN

Nekupujete žádného zajíce v pytli, ale skutečný obsah. Pro detailní představu jsme pro Vás připravili dvouset stránkový on-line katalog k prolistování ZDE (pro množinu 10.000 klipartů obsažených v PlusPACK 2017 platí prvních 100 stran katalogu). Doplňková informace - pokud se Vám odkazová stránka neotevřela, může to mít 2 důvody - máte zablokovaná "vyskakovací" okna v internetovém prohlížeči, nebo máte nastevenou neprůchodnost firewallu vůči adresám tředí úrovně. Obojí lze ve Vašem PC nebo routeru snadno změnit. 

 

 

Logobanka

 

5) ušetřete stovky hodin skenování a kreslení

 

640 005qred10 Více než 5.000 vektorových logotypů a značek ve formátech AI (pro snadný import do všech verzí CorelDRAW)  a GIF (náhledová bitmapa). Všechny soubory jsou snadno použitelné jak pro programy Adobe Illustrator, tak i CorelDRAW. 

qred10 Úspora času – už při použití 2-3 logotypů se Vám titul vyplatí. Sami víte, že vyhledávání, skenování a vek-torizace potřebného logotypu je časově náročná práce. Zkopírování z logobanky je záležitosti vteřin.

qred10 Inspirace – tisíce grafických řešení značek a logotypů na jednom místě Vás mohou inspirovat ve vlastní tvorbě. Na stovkách příkladů hned vidíte, co dělá barevnost, čitelnost a grafické řešení v praxi, čemu byste se měli vyhnout a co zase naopak se Vám líbí a chtěli byste použít.

 

Upozornění. Nezapomeňte, že logotypy jsou téměř vždy předmětem ochrany ze strany vlastníka práv. Jde-li o obecně používaný symbol, např. recyklace, lze ho použít bez dalších akcí. V případě značky výrobku či firmy měli byste mít právo logotyp používat. Proto použití, případě upřesnění logotypu konzultujte s konkrétním vlastníkem práv! Příklad zpracování vektorového tradičního i současného logotypu hlavního města Prahy je ke stáhnutí ZDE

 

 

hot-line

 

 

HOTLINE 

 

640 007

Tipy a triky pro CorelDRAW GS 2017 a bezplatný přístup do projektů COREL/COLOR/PDF/REPRO ACADEMY.

qred10 Často se stává, že zákazník potřebuje poradit s problémy, které se vyskytly při provozu balíčku CorelDRAW GS 2017. Od toho je zde profesionální produktová podpora z DTP STUDIA. 

qred10 Silnou produktovou podporu najdete i v samotném produktu. Upozorněni. Tato podpora v žádném případě nenahrazuje znalosti, které jsou k dispozici na instalačním DVD publikované formou HELPu nebo výukových videosekvencí.

qred10 HOT-LINE pro zákazníky DTP STUDIA s platným voucherem instalační, nebo produktové podpory zdarma. Dostupnost v pracovní dny 08:00 - 16:00 hod. telefon: +420 244 466 666.

qred10 Skutečná pomoc. Pro příklad tipů, triků a postupů nejen v CoelDRAW GS 20107 se můžete jako "ochutnávku" podívat na 20 stránkovou ebook publikaci ZDE.

 

 

vzorník a kalibrace

 

vzorník a kalibrace

 

  • cotyvejirBAREVNÝ VZORNÍK PANTONE COLOR OF THE YEAR. Produkt obsahuje detailní vzorník barvy roku (Pantone Solid Coated (C), Textil Color (TPX), standardní barvotisk (CMYK) v 5 odstřihovacích částí (v minulosti známé Pantone Chips Solid Coated) a kompletní jarní a zimní palety módních barev Pantone tak, jak byly určeny na Pantone Fashion Week v New Yorku. 
  • before-after-calibrationKALIBRACE MONITORU. Správné geometrické a barevné nastavení monitoru je alfa a omega úspěšné práce s barvou. Software, který si můžete po koupi CorelDRAW GS 2017 stáhnou zdarma Vám umožní bez drahé sondy, či dalších přístrojů, udělat 90% správnou kalibraci. K softwaru jsme navíc přibalili i český návod krok po kroku a rychlokurz barevného DTP. Elearningový kurz zaměřený na poznání světa barev ( barevný vjem, měření barev, reprodukce barev, praxe, color managment).
  • COLOR ACADEMY.  Dnes pracuje s barvami každý. Dálkový internetový kurz COLOR ACADEMY Vám umožní rychle a efektivně proniknout do světa barev. Při tom neztrácíte čas dopravou, studujete v pohodlí a v době, kdy máte čas. Nelekejte se, nebudete potřebovat ani žádné speciální znalosti z oboru informačních technologií nebo kolorimetrie. Časově není studium nějak časově náročné. Celý kurz obsahuje 4 kapitoly a řeší 20 témat. Pamatujte, že nejlepší investice vždy byly, jsou a budou do vzdělání. Vice informací o tomto produktu najdete ZDE

    1 2 3 4 5 8 9 

 

 

ceny

 

 

VARIANTY, OBJEDNÁVKY A CENY

 

V současné době jsou dostupné licence (komerční (COM), pro státní správu (GOV) a školní (EDU) i krabicové verze (plné i upgrade) a to jak ve standardních tak i speciálních edicích.

 EXKLUSIVNĚ  Ke každné objednávce CorelDRAW GS 2017 přidáváme 2 tištěné příručky formátu 14x14 cm:

  • PRVNÍ KROKY V CORELDRAW GS 2017
  • 45 NOVÝCH A VYLEPŠENÝCH FUNKCÍ V CORELDRAW GS 2017

Obě příručky byly zpracovávané u nás v DTP STUDIU a žádný jiný dodavatel v ČR a SR je nemá k dispozici!

 DOPORUČUJEME  V nabídce také sady CREATIVE PACK obsahující UPG CorelDRAW GS 2017 + tablet WACOM (velikosti S, M a L a varianty Standard a PRO) s tlakocitlivým bezdrátovým perem - ceny, specifikace a obsah balení najdete ZDE

Kompletní sortiment CORELDRAW GS 2017 v CZE lokalizaci a ceny najdete ZDE

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX