Sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 po 30 letech inovací nyní rozšiřuje svůj dosah za hranice systému Windows se zcela novou profesionální sadou pro macOS a novou webovou aplikací CorelDRAW.

 

CX2GDBW 240Profesionálové, i ti, kteří se jimi stanou, mají nyní přístup ke špičkovému softwaru pro tvorbu grafiky, nástrojům pro úpravu fotografií, bezkonkurenčním možnostem výstupu a nástrojům pro kreslení využívajícím umělou inteligenci. S novou aplikací CorelDRAW.app mohou svou práci vytvářet či prezentovat i na cestách. 

„Tým CorelDRAW slaví 30 let excelentních výsledků pokračuje v inovacích a dramaticky mění tvář návrhářského softwaru,“ říká Gérard Métrailler, viceprezident pro globální produkty ve společnosti Corel. „Díky nedávné akvizici společnosti Parallels a zcela nové sadě CorelDRAW Graphics Suite pro Mac si společnost Corel upevnila pozici poskytovatele výjimečného softwaru, který splňuje potřeby současných profesionálů napříč odvětvími, úrovněmi dovedností a platformami.“

 

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ (1 - 2 - 3 - 4 - 5)

 

1. CorelDRAW pro MAC

 

Vyzkoušejte si zcela novou sadu CorelDRAW GS 2019 pro Mac

 

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 nabízí celou podstatu CorelDRAW v novém prostředí navrženém specificky pro Mac.

 • Komplexní a profesionální návrhářská sada nástrojů: Objevte širokou sadu všestranných intuitivních a integrovaných aplikací, které vám pomohou vyjádřit váš jedinečný styl a ohromit vaše klienty. Využijte aplikaci CorelDRAW pro vektorové grafické návrhy, ilustrace a sazbu, aplikaci Corel PHOTO-PAINT® pro úpravu fotografií, Corel® Font Manager™ pro indexování a organizaci knihoven písem, AfterShot® 3 HDR pro zpracovávání souborů ve formátu RAW, novou aplikaci CorelDRAW.app pro vzdálený přístup ke grafickým nástrojům a mnoho dalšího.
 • Špičkové technologie: Objevte revoluční prostředí pro vektorové kreslení, které navozuje stejné pocity jako při kreslení na papír, v aplikaci LiveSketch™ – prvním nástroji pro vektorovou grafiku v oboru, který využívá neuronové sítě. Podívejte se na inteligentní interpretaci tahů při kreslení od ruky, jejich úpravu a kombinování se stávajícími vektorovými křivkami. Díky tomu je skicování a kreslení složitých vektorových tvarů přímo na zařízení s perem hračka.
 • Jedinečné prostředí pro macOS: Sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac obsahuje prvky, které uživatelé na oblíbené platformě oceňují, včetně menu, oken a náhledů, polí a štítků i tlačítek. Sada zahrnuje podporu tmavého režimu macOS Mojave a Touch Baru na MacBooku Pro.
 • Snadné ovládání a použití: Nelekněte se prázdného plátna – pusťte se do toho a začněte tvořit! Tato výkonná sada aplikací je plná intuitivních nástrojů, výukových materiálů a ukázkových projektů, které vám pomohou rychle se pustit do práce a brzy slavit úspěchy.

 

2. CorelDRAW pro PC

 

novinky v sadě CorelDRAW GS 2019 pro Windows.

 

Nejnovější sada CorelDRAW Graphics Suite nabízí působivou škálu nových funkcí, které vám pomohou vytvářet ohromující vektorové návrhy s ještě větší přesností a kreativní svobodou. Mezi její hlavní výhody patří:

 • NOVINKA: Ukotvitelný panel Objekty: Zcela přepracovaný ukotvitelný panel Objekty nabízí přímou kontrolu nad strukturou dokumentu a rychlý přístup k jeho prvkům umožňující zrychlení projektů.
 • NOVINKA: Nedestruktivní efekty: V aplikaci CorelDRAW můžete používat a upravovat efekty a experimentovat s nimi u vektorových i rastrových objektů, a to vše beze změn původního obrázku nebo objektu.
 • NOVINKA: Pracovní postupy přesné na pixel: Ujistěte se, že bude webová grafika vždy ostrá a jasná. Zarovnejte pixelovou mřížku k okraji stránky, aby exportovaná grafika měla ostré okraje, a použijte nové tlačítko Zarovnat k pixelové mřížce pro snadné opravy tvarů.
 • NOVINKA: Moderní šablony: Díky široké škále nových profesionálně navržených šablon dostupných v přepracovaném dialogovém okně Nový ze šablony můžete vždy dodat profesionální výsledky. Šablony lze snadno snadno přizpůsobit a vytvořit jedinečné návrhy.
 • VYLEPŠENÍ: Vzhled, pocit a výkon: Využijte vylepšení rozhraní pro snazší navigaci, větší konzistenci a zvýšenou produktivitu. Užijte si vylepšení výkonu zaměřená na zpracování textu, dobu spouštění, dobu nahrávání dokumentů, vykreslování grafiky a další.

3. CorelDRAW pro WEB

 

S APLIKACÍ CORELDRAW.APP MŮŽETE PRACOVAT KDEKOLI

 

Aplikace CorelDRAW.app zahrnutá v sadách pro Windows i Mac umožňuje být produktivní a kreativní i na cestách. Tuto novou webovou aplikaci, která doplňuje pracovní postupy při tvorbě grafických návrhů, můžete díky inovativním nástrojům podporujícím kreativitu a vynikající výsledky použít pro přístup k souborům CorelDRAW uloženým v cloudu, přidávání poznámek a prvků návrhu nebo pro zahájení nového projektu na libovolném zařízení. Vylepšete webové prostředí aplikace CorelDRAW.app s předplatným, které vám poskytne ještě více profesionálních návrhářských možností. 

Při nákupu sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows nebo Mac máte možnost volby toho pro vás nejvhodnějšího financování.

 • Trvalá licence: Jednorázová platba za trvalou licenci bez dalších měsíčních nebo ročních nákladů.
 • Licence předplatného: Nízká roční platba a možnost zrušit předplatné, pokud již software nepotřebujete. Dokud bude vaše předplatné aktivní, budete mít přístup k nejnovější verzi.

4. Verze Standard a Special

 

OBSAH SADY

 

HLAVNÍ APLIKACE

 • CorelDRAW® 2019 – Vektorové ilustrace a stránkový zlom
 • Corel PHOTO-PAINT® 2019 – Úpravy obrázků
 • Corel Font Manager™ 2019 – Nástroj pro správu a hledání písem
 • PowerTRACE™ 2019 – Převod rastrů na vektorovou grafiku 
 • CONNECT™ 2019 – Program pro vyhledávání obsahu
 • CAPTURE™ 2019 – Nástroj pro tvorbu snímků obrazovky
 • CorelDRAW.app™ – Grafické návrhy online prostřednictvím webového prohlížeče
 • AfterShot™ 3 HDR* – Editor fotografií ve formátu RAW
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Modul plug-in pro zvětšení digitálních obrázků

DATOVÉ DOPLŇKY (dostupné z Corel Cloud)

 • 7 000 klipartů, digitálních obrázků a šablon mobilních reklamních panelů
 • 1 000 digitálních fotografií s vysokým rozlišením
 • Více než 1 000 písem TrueType a/nebo OpenType
 • 150 profesionálně navržených šablon
 • Více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní

Dokumentace (v PDF podobě)

 • Stručná úvodní příručka
 • Stručná referenční příručka
 • Soubory online nápovědy

Podpůrné aplikace

 • Microsoft Visual Basic for Applications – Automatizace úloh
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications – Automatizace úloh a pokročilé projekty s makry
 • Barcode Wizard – Generátor čárových kódů ve formátech průmyslových standardů
 • Duplexing Wizard – Průvodce pro oboustranný tisk
 • Modul GPL Ghostscript (ZIP) – Rozšířená podpora souborů EPS a PS

Výukové materiály

 • Online výuková videa, včetně ukázkových videí k novinkám
 • Online video rady a vysvětlení od odborníků
 • Ukotvitelný panel Rady
 • Nové soubory Discovery přístupné prostřednictvím volby Začínáme na úvodní obrazovce

K instalaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite a používání některých zahrnutých softwarových komponent, online funkcí a obsahu je vyžadováno připojení k internetu.

 

5. Objednávky a ceny

 

Dostupnost a ceny

 

Sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac jsou nyní dostupné v i češtině. Doporučená maloobchodní cena za plnou verzi každé ze sad je 19 000 Kč. Registrovaní uživatelé kterékoli předchozí verze sady CorelDRAW Graphics Suite mohou získat upgrade na sadu pro Windows za 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic). Předplatné činí 6 626 Kč za rok. CorelSHOP ZDE

 • Přístup k aplikaci CorelDRAW.app je součástí nákupu sady CorelDRAW Graphics Suite 2019. Uživatelé mají také možnost upgradovat na dodatečné návrhářské funkce ve webové aplikaci prostřednictvím dostupného předplatného.
 • Podnikoví klienti mohou využít možností objemových licencí a údržby, které nabízejí výhody včetně síťového nasazení a virtualizace.

Další informace a bezplatnou 15denní zkušební verzi ke stažení (bez nutnosti uvést platební údaje) najdete na adrese www.coreldraw.com.

 

 

 

Sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac jsou nyní dostupné v i češtině. Doporučená maloobchodní cena za plnou verzi každé ze sad je 19 000 Kč. Registrovaní uživatelé kterékoli předchozí verze sady CorelDRAW Graphics Suite mohou získat upgrade na sadu pro Windows za 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic). Předplatné činí 6 626 Kč za rok. Corel eSHOP poskytuje zvýhodněné akční ceny ZDE

 

 

prozkoumejte nový coreldraw detailně (1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6)

 

 

1. CorelDRAW 2019

 

CORELDRAW 2019

 

 

V tomto všestranném softwaru pro grafické návrhy najdete výkonné nástroje pro vektorové ilustrace a sazbu, se kterými zvládnete každý projekt. Místo nudného textu projděte poutavé videosekvence na Youtube.

 

youtube logoOficiální videokanál COREL s desítkami videosekvencí.youtube logo

 

 

INOVATIVNÍ A PRODUKTIVNÍ. S novými výkonnými funkcemi v tomto všestranném programu pro grafické návrhy dosáhnete bezkonkurenční produktivity. Oceníte plynulejší pracovní postup se standardní podporou PDF/X-4 a vylepšené prostředí při procházení obsahu. Se zbrusu novou aplikací CorelDRAW.app budete mít přístup k práci, ať už jste kdekoli.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A POUŽITÍ. Tato výkonná sada aplikací je plná intuitivních nástrojů, kurzů, tipů, triků, výukových materiálů a souborů Discovery, které vám pomohou rychle se pustit do práce a brzy slavit úspěchy. Vyzkoušejte si jednu z mnoha nových šablon pro rychlou tvorbu brožur, plakátů, karet, obrázků pro sociální média a dalšího bez nutnosti začínat od začátku.

 

2. PhotoPAINT 2019

 

COREL photo-paint 2019

 

Corel Photo-PAINT 2019 disponuje obdobnou funkcionalitou jako známý Adobe Photoshop. Dokonce umí nahrávat a ukládat PSD soubory a je kompatibilní pro řadu rozšíření a maker.

 

 

Zakroužkovaná čísla odpovídají číslům v následující tabulce, která obsahuje popis hlavních komponent okna aplikace.

1. Okno nástrojů - obsahuje nástroje pro úpravy, vytváření a prohlížení obrázků a také ovládací prvky pro výběr barev a výplní.
2 Karta dokumentu - Umožňuje vám rychle se přesunovat mezi dokumenty.
3. Záhlaví - Zobrazuje název aktuálně vybraného dokumentu.
4. Panel vlastností - Obsahuje příkazy, které souvisí s aktivním nástrojem.
5. Panel nabídek - Obsahuje rozbalovací nabídky s příkazy ve skupinách podle kategorií.
6. Panel nástrojů (standardní) - Obsahuje zástupce nabídek a dalších základních příkazů, jako například otevření, uložení nebo tisk.
7. Okno obrázku - Okno, ve kterém se zobrazuje obrázek. Přestože lze najednou otevřít více oken obrázku, příkazy lze používat vždy pouze v aktivním okně obrázku.
8. Stavový řádek - Zobrazuje informace o obrázku, systémové informace a tipy.
9. Navigátor - Zobrazuje miniaturu celého obrázku, takže se můžete pohybovat po obrázku, aniž byste se museli posouvat kolečkem myši nebo posunovat po obrázku. Navigátor je dostupný, pouze pokud v okně obrázku nelze zobrazit celý obrázek.
10. Ukotvitelný panel - Poskytuje přístup k dalším příkazům a informacím o obrázku. Některé ukotvitelné panely poskytují vizuální zobrazovací oblast.
11. Paleta barev - Obsahuje vzorky barev. 

 

Mnohé z prvků lze v okně aplikace přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašim požadavkům. Další informace o přizpůsobení aplikace Corel PHOTO-PAINT naleznete v tématu Přizpůsobení aplikace Corel PHOTO-PAINT.

 

youtube logoOficiální videokanál COREL s desítkami videosekvencí.youtube logo

 

 

3. CorelDRAW pro WEB

 

CORELDRAW.app pro web

 

 

Nenechte se ve své představivosti omezovat pracovním stolem. S aplikací CorelDRAW.app můžete převést dobré nápady na skvělé návrhy ve chvíli, kdy vás napadnou. Tato výkonná webová aplikace, která je nově součástí sady CorelDRAW Graphics Suite 2019, vám nabízí přístup k práci, kdykoli a kdekoli vám to vyhovuje. Můžete se kdykoli přihlásit do aplikace CorelDRAW.app a ukázat klientovi koncept na zařízení 2 v 1 nebo jiném mobilním zařízení nebo vytvářet návrhy, když zrovna nejste u počítače.

 

 

youtube logoOficiální videokanál COREL - představení CORELDRAW.APP.youtube logo

 

 

Tvorba návrhů na cestách. Vytvářejte nové návrhy a přistupujte k souborům CorelDRAW, když zrovna nejste u počítače.

Ukládání do cloudu. Můžete ukládat práci do cloudu, abyste k ní vždy měli přístup a mohli ji kdykoli sdílet z libovolného systému.

Snadný import a export. Užijte si podporu formátů souborů pro import a export CDR, PDF, PNG, JPEG a SVG.

Chcete-li se přihlásit k aplikaci coreldraw.app, navštivte www.coreldraw.app a použijte stejné uživatelské jméno a heslo, které jste použili při registraci vaší kopie sady CorelDRAW Graphics Suite 2019.

 

4.Font Manager 2019

 

COREL font manager 2019

 

Corel Font Manager je systém správy písma, který je součástí softwaru CorelDRAW Graphics Suite 2019. Umožňuje snadné ovládání, organizaci a prozkoumávání sad řezů písma a písem prostřednictvím nástrojů pro řízení všech aspektů typografické práce. Můžete vyhledávat a zobrazovat náhledy písem, instalovat a odinstalovávat písma a odstraňovat písma, která již nepotřebujete.

Hlavní funkce

 • Procházení a hledání písem
 • Získání dalších písem
 • Filtrování písem
 • Instalace, odinstalace a odstraňování písem
 • Organizace písem
 • Náhled písem
 • Sady glyfů
 • Informace o písmu
 • Správa duplicitních písem
 • Přizpůsobení vzhledu pracovní plochy
 • Obnovení výchozího nastavení a obnovení databáze písem

 

 

5. Capture

 

COREL capture 2019

 

 

Aplikace Corel CAPTURE umožňuje zachytit obrázek z obrazovky počítače. Můžete například zachytit celou obrazovku, jednotlivá okna nebo nabídku jako ukázku do příručky nebo na webovou stránku.

 

Hlavní funkce programu

 • příprava zachycení obrázku,
 • nastavení vlastností obrázku,
 • určení prvků okna, které chcete zachytit,
 • zachycení obrázku,
 • záznam animace.

 

6. Aftershot HDR

 

COREL aftershot 3 hdr

 

 

Provádějte profesionální opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářejte obrázky HDR s AfterShot 3 HDR. (k dispozici v anglické, německé a japonské verzi). Instalujete se po základní instalaci sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 odkazem z účtu na corel.com.

 

 

 

Objednávky a ceny v rámci Corel eshopu

 

Sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac jsou nyní dostupné v i češtině. Doporučená maloobchodní cena za plnou verzi každé ze sad je 19 000 Kč. Registrovaní uživatelé kterékoli předchozí verze sady CorelDRAW Graphics Suite mohou získat upgrade na sadu pro Windows za 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic). Předplatné činí 6 626 Kč za rok. Corel eSHOP poskytuje zvýhodněné akční ceny ZDE

 

Doplňková informace

 • Přístup k aplikaci CorelDRAW.app je součástí nákupu sady CorelDRAW Graphics Suite 2019. Uživatelé mají také možnost upgradovat na dodatečné návrhářské funkce ve webové aplikaci prostřednictvím dostupného předplatného.
 • Podnikoví klienti mohou využít možností objemových licencí a údržby, které nabízejí výhody včetně síťového nasazení a virtualizace. Poptávka ZDE

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX