CDGSSE2023 BOX

Řada uživatelů poptává ČASOVĚ NEOMEZENOU KOMERČNÍ LICENCI programu CorelDRAW za rozumné peníze. Těm vycházíme nyní vstříc speciální verzí připravenou pro český a slovenský trh CorelDRAW GS 2023 SE

 

u nás nekupujete zajíce v pytli

 

Podrobné porovnání v 149 bodech zahrnujících různé kategorie, jako jsou kreslicí nástroje, uživatelské rozhraní, úpravy obrázků, typografie, možnosti vylepšení návrhů, nástroje pro rozvržení, web, proces tvorby návrhů, tisk a publikace, výkon, implementace a automatizace, vzdělávací materiály a dokumentace, obsah a možnosti nákupu, naleznete přehledně v tabulce v češtině ZDE,. Informace o objednávkách a cenách najdete ZDE

 

5 BODŮ PRO CorelDRAW GS 2023 SE

 

1. Osobní Kreativní Partner za Super Cenu - Už žádné frustrace s komplikovanými designovými programy! CorelDRAW 2023 GS SE je tu, aby vás podpořil ve vaší kreativitě a pomohl vám vyjádřit vaše vize s lehkostí a elegancí, a to vše za směšně nízkou cenu.

2. Maximální Efektivita bez Ztráty Času - Přeměňte stres z blížících se deadlineů na plynulou a efektivní práci. Využijte režimy kreslení Symetrie a Perspektiva a variabilní obrysy, které vám umožní zrychlit vaši tvorbu a dosáhnout úžasných výsledků rychleji než kdy dříve.

3. Boj se Složitým Ovládáním je Minulostí - Nikdy více nezůstanete zírat na prázdnou obrazovku. S intuitivními šablonami a výukovými programy CorelDRAW se z vás stane designový mag, který snadno překonává jakékoli kreativní bloky a vytváří ohromující projekty.

4. Buďte na Přední Linii Designu - Držte krok s nejnovějšími trend a technologiemi. CorelDRAW Graphics Suite SE je kompatibilní s Windows 11 a přináší nejnovější inovace, abyste mohli tvořit designy, které nejen odpovídají současným trendům, ale také je překonávají.

5. Neomezené Možnosti Typografie - Rozloučte se s nudnými fonty a omezujícími typografickými pravidly. S podporou variabilních písem CorelDRAW Graphics Suite 2023 otevíráte nové možnosti, jak dodat vašim textům osobnost a výraznost, která zaujme a osloví vaše publikum.

 

 

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ (1 - 2 - 3 - 4 - 5)

 

 

1. Hlavní funkce

 

page layout1. Přeměňte Monotónní Linie na Mistrovská Díla - Už nikdy nebudete ztrácet hodiny nad frustrujícími pokusy o dokonalé křivky a tvary. Představte si, že každý váš tah myší se promění v úžasně hladké a přesné linie, které tvoří základ pro vaše nejvýraznější vektorové ilustrace. Naše nástroje jsou jako kouzelný štětec, kterým nakreslíte cokoli, co vám srdce zapožádá – od jednoduchých náčrtků až po složité designy, které zanechají vaše klienty v údivu.

2. Zařaďte Typografii mezi Vaše Nejsilnější Zbraně - Už žádné boje s neukázněnými fonty a textovými bloky, které se vzpírají vašim představám. Naše typografické nástroje vám umožní vdechnout textu život – přidejte stíny, vytvořte efektní nadpisy a získejte kontrolu nad každým písmenkem. Otevřete dveře k světu, kde je sazba uměním, a ne únavnou povinností.

3. Proměňte Každou Fotografii v Dokonalý Obraz - Zapomeňte na frustrace z nedokonalých snímků, které kazí celkový dojem vašich projektů. S našimi pokročilými nástroji pro úpravu fotografií odhalíte skryté detaily, opravíte perspektivu a dodáte vašim obrázkům tu správnou atmosféru. Vybavte se schopností oživit každý pixel tak, aby se vaše práce odlišovala v moři průměrnosti.

typography4. Barva a Průhlednost na Přání - Nikdy více nebudete muset obětovat vaši vizi kvůli omezeným možnostem barvy a průhlednosti. Představte si nekonečnou paletu barev a efektů, které jsou nyní ve vašich rukou. Od jemných pastelových odstínů po syté a dynamické barvy, které dodají vašim dílům nezapomenutelný charakter. Objekty a textury se stanou živými, a to s lehkostí, kterou jste nikdy nepovažovali za možnou.

5. Neomezená Kreativita bez Technických Omezení - Zbavte se technických bariér, které brzdí vaši kreativitu. Naše nástroje jsou navrženy tak, aby odpovídaly přesně potřebám profesionálních grafiků a poskytovaly nekompromisní flexibilitu a přesnost. Už žádné kompromisy nebo omezující software, pouze neomezený prostor pro vaše nápady a projekty, které zůstanou v paměti dlouho po tom, co zaujmou svět svou jedinečností.

 

2. Začněte pracovat

 

 Install QuickCustomizeSE  RoyaltyFreeQualityContent CDGSX8 1SE  LearningMaterialsExpertTips CDGSX8SE  multi monitor4k realtimeSE

 Přizpůsobení pracovní plochy


Pracovní plochu si můžete upravit tak, aby odpovídala vašemu stylu práce. Jednoduché přizpůsobení vám umožní upravit vzhled okna nástrojů, ukotvitelných panelů a panelů vlastností, které všechny obsahují šikovnou novou možnost Rychlé přizpůsobení.

Kvalitní volně použitelný obsah


Díky více než 1 000 volně použitelným klipartům, 100 digitálním obrázkům s vysokým rozlišením, 175 písmům OpenType, více než 60 profesionálně navrženým šablonám, včetně certifikátů, inzerce, vizitek, hlavičkových papírů, letáků a dalších podkladů, fotografickým rámečkům a výplním zahrnutým v tomto grafickém softwaru budou vaše návrhy vždy originální. 

Ukotvitelný panel Rady


Ukotvitelný panel Rady nabízí přístup k cenným prostředkům pro vzdělávání, jako jsou video rady, delší videa či písemné kurzy, jejichž prostřednictvím se o nástroji či funkci můžete dozvědět více, aniž byste museli po informacích pátrat. Rady se zobrazují na ukotvitelném panelu Rady na pravé straně okna aplikace.

Podpora více monitorů, rozlišení 4K a technologie Real-Time Stylus


Pokud používáte více monitorů a displeje s rozlišením 4K, můžete si nyní vychutnat plnou podporu. Začněte pracovat rychle a efektivně díky možnosti ovládání prostřednictvím tabletů s pery kompatibilními s technologií Windows Real-Time Stylus, například Microsoft Surface, která byla přidána k dosavadní podpoře tabletů a zařízení Wacom. Chcete-li upravit nastavení pera nebo tabletu, přejděte do části Nástroje > Možnosti a projděte si nastavení pera v rámci sekce Globální v seznamu kategorií. 

 

 

 

3.Nové funkce

 

LEPŠÍ STYL PRÁCE A LEPŠÍ MOŽNOSTI

 

CDGSlepsistylSada CorelDRAW Graphics Suite 2023 představuje dokonalý upgrade pro profesionální uživatele, kteří chtějí ještě více možností.

Pracujte rychle a efektivně díky nástrojům, které šetří čas, jako jsou režimy kreslení Symetrie a Perspektiva, variabilní obrys a nový režim Zaostření.

Podpora variabilních písem umožňuje kreativní typografický design a aplikace Corel® Font Manager udržuje pořádek ve vašich písmech.

Díky řadě dalších funkcí pro úpravu obrázků můžete nedestruktivně upravovat fotografie.

Výhodou aplikace CorelDRAW je také možnost vytvářet vektorové ilustrace i rozvržení stránek v jediné aplikaci - s úplnou kontrolou nad stránkami a prostředky.

Množství dalších výkonných funkcí vám dodá tvůrčí šťávu - od širšího rozsahu obsahu a podpory dalších formátů souborů až po pohodlné a všestranné možnosti výstupu pro tisk, web a mobilní zařízení.

Ať už si vyberete CorelDRAW Graphics Suite SE, nebo upgrade na funkčně bohatou sadu CorelDRAW Graphics Suite 2023, nebudete zklamáni. Jedná se o plně vybavenou verzi, která je prakticky shodná s oblíbeným CorelDRAW GS 2023.  V PLUS verzi (s příplatkem 500 Kč) navíc PlusPACK pro CorelDRAW GS 2023 SE – doplňkové produkt s CZE písmy, vektorovými kliparty, značkami a logotypy a kompletní české manuály a vzorníky…

 

 

4. Obsah

 

CorelDRAW GS 2023 SE obsahuje

 CDGSSE2023 en front

 • CorelDRAW 2023 SE – vektorové ilustrace a sazba
 • Corel PHOTO-PAINT 2023 – úpravy obrázků
 • PowerTRACE – trasování a převedení bitmap na vektory pomocí AI (součástí aplikace CorelDRAW)
 • Corel CAPTURE - nástroj pro snímání obrazovky
 • AfterShot 3 HDR – editor fotografií ve formátu RAW
 • Corel Font Manager 

bezplatný obsah, výuková videa, obrázky a šablony

 

 • 7 000 klipartů, digitálních obrázků a šablon mobilních reklamních panelů
 • 1 000 digitálních fotografií s vysokým rozlišením
 • Více než 1 000 písem TrueType a/nebo OpenType
 • 150 profesionálně navržených šablon
 • Více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní
 • Online výuková videa, včetně ukázkových videí k novinkám
 • Online video rady a vysvětlení od odborníků
  Ukotvitelný panel Rady
 • Soubory Discovery přístupné prostřednictvím volby Začínáme na úvodní obrazovce

3D PlusPACK2019Verze PLUS navíc obsahuje

 • ČESKÁ PÍSMA - Lokalizovaná OTF písma včetně zatřídění a 2 typů typografických vzorníků.
 • CLIPART CATALOG - Katalog klipartů pro balíčky CorelDRAW v PDF podobě s možností tisku.
 • DOKUMENTACE V ČEŠTINĚ - Kompletní 965 stránkový český uživatelský manuál pro CorelDRAW GS SE, Corel PhotoPAINT SE...
 • LOGOBANKA - 10.000 vektorových logotypů našich i zahraničních firem.
 • CLIPART PACK - 10.000 vektorových obrázků - ideální doplněk každé instalace CorelDRAW
 • DOPRAVNÍ ZNAČKY - 380 vektorových dopravních značek dle vyhlášky ČR
 • PIKTOGRAMY - Přes 130 piktogramů „jednou rukou” ve vektorech.
 • VÝUKOVÉ AKADEMIE - Práce u počítače zpravidla vyžaduje ovládnutí více řemesel. Nahlédnutí do různých oblastí umožňují naše akademie.
 • TIPY a TRIKY - Tipy a triky pro CorelDRAW a výuková videa na kanálu Corel.

5. Systémové požadavky a shrnutí

 

Minimální systémové požadavky

 • Microsoft Windows 10,11 64 bit
 • Intel Core i3/5/7 nebo AMD Athlon 64 a vyšší
 • 2 GB RAM, min. volný 1 GB na HD
 • Dotyková obrazovka, myš nebo tablet
 • Doporučené rozlišení min. 1280 x 720
 • Microsoft Internet Explorer 11 nebo vyšší, Microsoft .Net Framework 4.6
 • USB mediaPack nebo Internet pro instalaci

unnamedShrnutí

 • Dobrá cena  za plnou komerční, časově neomezenou licenci.
 • Obsahuje MS Visual Basic a exporty do DXF pro práci s výrobními periferiemi
 • Kompatibilita cdr souborů od CorelDRAW X5 výše.
 • Bezproblémový chod ve Windows 10/11 64 bit.
 • Odhadovaná morální životnost 8 – 10 let.

  

  

 

Ceny a objednávky

corelimage 

 • CorelDRAW GS 2023 SE PC1 + roční bezplatná instalační a produktová podpora – eshop ZDE
 • CorelDRAW GS 2023 SE PLUS PC1  + PlusPACK pro CorelDRAW + roční bezplatná instalační a produktová podpora – eshop ZDE
 • USB MediaPACK CorelDRAW GS 2023 SE pro základní verzi – originální instalace na USB – | eshop ZDE
 • MediaPACK CorelDRAW GS 2023 SE Plus - originální instalace CorelDRAW + PlusPACK na USB | eshop ZDE

Všechny ceny jsou bez dph s digitálním odběrem (licence přijde emailem, instalaci si stáhnete z odkazu v licence). V případě, že potřebujete poradit, jaký typ produktu si máte objednat, kontaktujte nás (tel. 244 466 666, 777 788 345, mail ). Máme 30leté zkušenosti a 3x za sebou jsme získali titul Corel Distributor Of the Year.  

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX