co muzes udelat dnesInvestice do osvětlení s normovanou teplotou denního světla se vyplatíDen se v zimě zkrátí až o 7 hodin, ale potřeba denního osvětlení nejen pro kvalitní fotografii zůstává. DTP STUDIO má v nabídce celý sortiment produktů LightBOX / FotoBOX / PrepressBOX 5000K. Ať už budete potřebovat jen denní osvětlení (LightBOX 5000K), fotografický ateliér (FotoBOX 5000K) nebo normalizované osvětlení pro posuzování barev (PrepressBOX 5000K), jste na správné adrese. Více informací ZDE. Tutoriál "Krok po kroku" ZDE.
-
LighBOX 5000K Personal/Standard/Long - plně vybavená osvětlovací tělesa ve 3 velikostech a 2 variantách (normal/electronic). Denní světlo 24 hodin denně. K modelu LONG ELECTRONIC navíc vzorník PANTONE Formula Guide Solid ZDARMA. Eshop ZDE.
-
PrepressBOX 5000K Personal/Standard - řešení pro návrhová a výrobní pracoviště pro objektivní posuzování barev. Normalizovaná teplota světla 5000K odpovídající normě CIE. Eshop ZDE.
-
FotoBOX 5000K Personal/Standard - fotoateliér na stole. Univerzální řešení nejen pro tvorbu produktové fotografie. Obsahuje LightBOX, duralový stojan a 6 pozadí. Eshop ZDE.

 

DTP STUDIO je největším dodavatelem systémů LightBOX/FotoBOX/PrepressBOX v ČR a SR.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX