1625 odsrínů barevného prostoru RAL DESIGN reaguje na časté podměty uživatelů barevného prostoru RAL Classic o malém počtu barev. Proto RAL institut vyvinul nový barevný prostor RAL DESIGN, který svými 1625 odstíny dokonce překonává velmi rozšířenou barevnici PANTONE Color Formula Guide. Pozor! Barevný prostor RAL DESIGN neobsahuje odstíny RAL CLASSIC.

 

alt alt
Vzorník RAL DESIGN D2 obsahuje 1625 odstínů.
Zpracováno formou dvou samostatných vejířovitých vzorníků
Vzorník RAL DESIGN D4 obsahuje 1625 odstínů,
stejné jako D2. Zpracováno formou knihy - atlasu

 

alt Vzorník RAL DESIGN D2 obsahuje 1625 odstínů, které jsou vhodné hlavně pro určování komplexního barevného řešení stěn v interiérech bytových, občanských, ale i průmyslových staveb. Z široké barevné škály je možné tónovat fasádní nátěrové hmoty, ale také většinu průmyslových barev. Vzorníky barev v řadě RAL DESIGN (1625 odstínů) neobsahují odstíny RAL CLASSIC (210 odstínů).

alt Vzorník RAL DESIGN D4 obsahuje 1625 odstínů, stejné jako D2, které jsou vhodné hlavně pro určování komplexního barevného řešení stěn v interiérech bytových, občanských, ale i průmyslových staveb. Z široké barevné škály je možné tónovat fasádní nátěrové hmoty, ale také většinu průmyslových barev. Vzorníky barev v řadě RAL DESIGN (1625 odstínů) neobsahují odstíny RAL CLASSIC (210 odstínů).


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky RAL alt ZDE alt

Objednejte v On-line shopu DTP STUDIA s.r.o. Při platbě převodem neplatíte poštovné.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX