80/400 CD/DVD na jednom místě! Ideální pro ukládání většího počtu audio a počítačových médií. Praktický a přehledný pořadač s možností zakládání standardních papírových a polypropylénových kapes (rozteč 80 mm).

Nyní v nabídce ECO verze - ECOlogičtější a ECOnomičtější než dříve! Optimální k počítači či audio soustavě - vždy po ruce a v designu, který hambu neudělá. 

 

Základní vlastnostiVyznačuje se

sb80 00


alt minimální velikostí - 80 CD/DVD jen na prostoru 200 x 290 x 65 mm 
alt přehledností - oboustranné průhledné kapsy zaručují dokonalý přehled 
alt přenositelností - díky kroužkovému pořadači můžete kteroukoliv kapsu jednoduše a pohodlně vyndat a přesunout
alt zdokonalenou ochranou - i při vyndání a zandání kapsy se s vlastním CD nijak nemanipuluje a je tedy bezpečně chráněno proti poškození
alt příznivou cenou - kupujete od přímo od producenta bez dalších obchodních navýšení
alt dostupností - díky internetu lze kdykoliv pohodlně a operativně doobjednat a rozšířit celý systém, či jeho komponenty 

 

Konstrukce a design

 

konstrukce

alt Kvalitní vyztužené plastové omyvatelné desky
alt Dvě robustní chromované upevňovací mechaniky
alt Profily proti prověšování CD
alt Možnost vyndávání CD v ochranném obalu
alt Snadné přeřazování a vkládání CD v obalu
alt Výhodný poměr cena/výkon na trhu

Výhodou systému SafeBOX je také to, že až budete potřebovat další kus, tak si ho prostě, na rozdíl od jiných dovážených systémů, koupíte. Obchodníci, sledující nejvyšší profit, jednou dovezou takový, jindy onaký systém. Pro systém SafeBOX vyráběný v ČR taková obchodní politika prostě neplatí.

 

MOŽNOST VYBRAT SI ZE dvou DESIGNŮ

 

alt   alt   alt
alt SafeBOX 80 design Classic
ukončena výroba, nahrazeno Black
  alt SafeBOX 80 design Black   alt SafeBOX 80 design Silver 

 

  

Varianty, objednávky, ceny

 

Varianty, objednávky, ceny

 

SafeBOX80 je nejprodávanější produkt na on-line shopu. V ariabilní systém pořadačů pro ukládání CD/DVD a BlueTray médií. 2 základní produkty: 

  • SafeBOX 80 ECO - kapacita 80 CD/DVD jen na prostoru 200x290x65 mm 
  • SafeBOX 400 ECO - sada 5 ks, kapacita 400 CD/DVD jen na prostoru 200x290x330 mm

Nově se produkty SafeBOX dodávají ve verzi ECO. ECO znamená ECOnomický a ECOlogický. Cena je nižší než u dříve dodávaných produktů SAFEBOX s tím, že nyní neobsahují polypropylénové kapsy. Ty lze objednat jako položky SAFEBOX KAPSY samostatně, nebo nahradit ekologičtějším papírovým přebalem, který si navíc můžete potisknout potřebnými údaji. Šablonu s postupem pro tisk najdete ZDE.

po sb design black 170po sb design silver 170Produkty se vyrábí v  ČERNÉ (označení BLACK) a STŘÍBRNÉ (označení SILVER) 

variantě. Barvu desek prosíme uveďte do poznámky v objednávacím formuláři.

 

Ceny a EShop ZDE

Recenze z tisku

 

RECENZE V TISKU

SafeBOX,
Softwarové noviny

Někdy mám pocit, že naše zeměkoule bude brzy obalena vrstvou CD. Tento nosič se díky masovému rozšíření nejen v hudebním, ale i počítačovém průmyslu stal tak levným, že nás doslova zaplavuje. Firmy na něj umísťují své prezentace a katalogy, odborně časopisy, které jej nemají jako přílohu, jako by snad už pomalu ani nebyly, CD vypalovačku dnes vlastní kde-jaký domácí uživatel. Zkrátka CD se valí ze všech stran. Některé člověk rovnou hodí do koše (a ekologie úpí), ale mnohé je přece jen potřeba uschovat a skladování v obvyklých plastových krabičkách začíná být náročně na prostor, ukládání i přehlednost. Navíc při potřebě trans-portu krabička často utrpí. Proto již delší dobu se snažím řešit problém, jak nejlépe uchovávat přehledně a pohromadě CD s programy, tiskovými zprávami, obrázky produktů, fotografiemi z dovoleně apod. Stojany a boxy, kam se CD dávají v originálních krabičkách, jsou od určitého množství CD neúnosně cenově i prostorově a navíc - nevím jak vy - ale já stále hledám tu správnou krabičku. Kam jsem si ji zas jenom položil?    

Celkem dobrá jsou přenosná pouzdra na 6, 10, 12 CD, kam nastrkáte CD do plastových pouzder, zapnete zip a jdete. Jenže to je dobré pro transport, ale pro přehledný archiv? Kapacita takových pouzder je velmi omezená, pouzdra na jednotlivá CD nelze vyjímat, takže nelze měnit pořadí (například v případě, že při-bude CD, které logicky patří mezi ta už založená) a navíc co s pošetkami a booklety z krabiček, když o ně nechcete přijít, a navíc je na nich mnoho užitečných informací? Tak se nedivte, že když jsem se dověděl o Safe-Boxu, který slibuje tyto neduhy odstranit, rozhodl jsem se ho vyzkoušet a o podělit se o zkušenosti. Já vím, není to žádný složitý hardware, mnohý z vás se asi ušklíbne, ale na druhé straně možná mnoho z vás řeší problém s nadmírou CD tak jako já.
V zásadě existují dva druhy Safe-Boxu: malý, pro 20 CD, s rozměry 165 x 135 x 40 mm, určený asi především pro přenášení, a velký, s rozměry 200 x 290 x 70 mm, pro 80 CD, určený právě pro přehlednou archivaci. Oba produkty jsou vlastně černé kroužkově pořadače (šanony) s rozevíratelnými "kroužky" a závěsnými kapsami pro CD. Rozměrově jsou desky přizpůsobeny potřebám CD. Závěsně kapsy jsou vyrobeny z průhledného PVC a jsou oboustranně. Jejich rozměry jsou takové, aby se do nich vešlo CD i případně s papírovou obálkou či s bookletem z krabičky. Pokud ovšem do kapsy chcete vložit i booklet ze zadní strany krabičky, pak jedině s ohnutými bočnicemi. Kapsy nejsou vybaveny jemným materiálem chránícím citlivou datovou vrstvu tak, jako mnohé z výše zmíněných přenosných pouzder, ani zvláštními kapsami na booklety, takže musíte CD i z pošetkou či bookletem za-sunout do jedné kapsy (pokud tedy nechcete plýtvat kapsami. Kapsy nejsou ani z důvodu snadného zasunutí bookletu vybaveny obvyklými chlopněmi bránícím vypadnutí CD, ale v praxi to ani moc nevadí, neboť CD se ke kapse brzy lehce "přilepí".
Archivujete svá CD efektivně?
IT NEWS


Masivní nástup vypalovaček, výrazný pokles cen médií, vkládání CD do časopisů… Díky tomu všemu jsou dnes kompaktní disky všude kolem nás. V době svého vzniku byl onen stříbrný kotouček, jakožto exkluzivní zboží, ukládán výhradně do známých plastových krabiček (Jewell Case), které mají nepochybně své výhody. Obrovské množství médií v dnešní době ovšem přineslo významný problém, totiž jak disky efektivně skladovat. Rostoucí počet krabiček vás rychle připraví o spoustu místa, nehledě k tomu, že v takovém “archivu” nejspíše brzy ztratíte přehled. Dnes vám představíme praktický pořadač Safe-Box, který archivaci CD/DVD řeší velice efektivně    

Safe-Box je k dispozici ve dvou variantách: pro 20 a 80 CD a jedná se v podstatě o kroužkový pořadač (šanon) vybavený vyjímatelnými kapsami. Právě v tomto systému tkví největší výhoda Safe-Boxu oproti přenosným pouzdrům na CD, která dobře poslouží pro transport, méně však již pro přehledný archív. Průhledné plastové kapsy Safe-Boxu jsou oboustranné a pojmou CD i s bookletem. Při přeorganizování archívu nemusíte vyjímat disky, můžete přemístit celou kapsu a ušetřit tak médium zbytečné manipulace.
Pořadač pro 20 disků má rozměry 165x135x40 mm. V šanonu pro 80 CD jsou obaly zavěšeny ve dvou řadách, které výrobce oddělil praktickými zarážkami zabraňujícími svěšení kapes při skladování Safe-Boxu na výšku. Jeho rozměry představují 200x290x70 mm. Hřbet pořadače je ve spodní části opatřen průhlednou přepážkou pro zasunutí štítku s popisem. Safe-Box je užitečný archivační systém, který najde uplatnění v mnoha kancelářích i mezi domácími uživateli PC či sběrateli hudebních CD. Navíc se jedná o poměrně ekonomické řešení. K dispozici je ještě sada pěti šanonů Safe-Box pro celkem 400 disků a také všechny uvedené typy pořadačů doplněné o média CD-R (80 min, 16x).
SAFEBOX - šikovný archiv CD disků,
portál www.grafika.cz

Většina produktů, které na Grafice On-line recenzujeme je vysoce technické podstaty a jejich recenze vyžaduje podrobné testování a zkoumání množství funkcí. Dnes představovaný produkt je výjimkou a dalo by se říct že i přesným opakem. Jeho základní funkce a možnosti se dají popsat jednou větou a patrné jsou při prvním pohledu na krabici výrobku. Přesto jde o velmi užitečný produkt, který si v redakci nemůžeme vynachválit. Hovořit budeme v recenzi o SAFEBOXu - archivačním systém na CD.

Tatam jsou doby, kdy počet CD disků vyskládaných někde v rohu studia navozoval dojem technické vyspělosti a bezesporu i jisté finanční síly. Dnes se i na běžného počítačového uživatele hrnou stříbrné disky ze všech stran. A společnosti z našeho oboru mají plné regály nejen nejrůznějších instalačních disků, ale i archivů obrázků a především tuny CD disků s archivy zakázek a důležitých dat. Praktické řešení otázky archivace CD začala letos nabízet na našem trhu společnost DTP Studio licencovaným archivačním systémem SAFEBOX.

SAFEBOX představuje plastový kroužkový pořadač a sadu závěsných průhledných kapes. Koupit lze dvě verze pořadače - malý miniSAFEBOX pro archivaci a v tomto případě nejspíše převoz max. 20 CD disků a standardní maxiSAFEBOX pro archivaci 80 CD disků. V obou systémech se CD zakládají do oboustranných průhledných kapes, které jsou navíc navrženy tak, aby se do nich vešel případně i booklet z hudebního CD. Díky kroužkovému pořadači lze kteroukoliv kapsu kdykoliv jednoduše vyndat a přesunout na jiné místo, do jiného pořadače atd. Tvrdý plastový pořadač chrání CD při převozu, před prachem a poškrábáním jsou CD chráněna plastovou kapsou.

miniSAFEBOX nabízí prostor pro uložení zmíněných 20 CD a to na prostoru 165 x 135 x 40 mm. maxiSAFEBOX je také velmi skladný - na uložení 80 CD stačí jeden menší "šanon" o rozměrech 200 x 290 x 70 mm.
SAFEBOX na nás udělal jednoznačně velmi dobrý dojem. maxiSAFEBOX, který máme v redakci k dispozici, je dodáván ve velmi profesionálním balení a 100% slouží svému účelu - tj. na velmi malém prostoru skladuje 80 CD disků, které předtím dost neskladně zabíraly výraznou část police skříně. Navíc je maxiSAFEBOX vybaven zvenčí (na hřbetu a vrchní chlopni) úchytnou fólií pod kterou lze vložit popis archivovaných CD disků (jednu šablonu nabízí k downloadu DTP studio na svém webu) a tím tak získat skutečně rychlou orientaci i v rozsáhlejších CD archivech.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX