DTP STUDIO je autorizované středisko prepress služeb firmy Corel v rámci programu THE COREL APROVED SERVICE BUREAU. Více informací o tomto programu získáte na stránkách společnosti Corel. Díky mnohaletým zkušenostem jsme připraveni řešit prakticky každý úkol spojený s použitím programů CorelDRAW.

DTP STUDIO dalo svým názvem (který je mimochodem registrován jako naše ochranná známka od roku 1991) činnostem kolem prací spojených s používáním počítačů při počítačovém zpracovávání tiskovin. Ne každý, kdo se tak nazývá (a vystavuje se nebezpečí zneužívání ochranné známky) skutečně věci ovládá. Kromě kreativních, zpracovatelských, technologických a výrobních služeb pro naše zákazníky poskytujeme i samostatné zákaznické servisy grafikům, pracovníkům vydavatelských oddělení, reklamním agenturám a všem těm, kteří potřebují využívat část našeho know-how či investičně náročných činností. DTP Studio s.r.o. se objevilo i v blahořečení papeže Jana Pavla za titul DeEcclesia, získalo uznání presidenta republiky za multimediální titul Dědeček Automobil a pravidelně se umísťuje v TOP 100 Informačních společností a získalo i třikrát po sobě ocenění Corel Distributor of the Year.


HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ V OBLASTI SLUŽEB


DTP STUDIO disponuje řadou zajímavých technologií pro tradiční a elektronické publikování, které nabízí

jak formou služeb

• grafické manuály
• letáky
• plakáty
• obaly
• kampaně,

tak i produktů

• ed2pd
• malonákladový tisk
• personalizovaný tisk

I když pracujeme pro řadu zahraničních společností služby DTP STUDIA s.r.o. pro Vás nemusí být finančně nedostupné. Naše hodinová sazba je srovnatelná s hodinovou sazbou kvalitnějšího značkového autoservisu a produktivita práce je o mnoho větší, než u živnostníka či firmy bez technologického zázemí. Přesvědčte se sami a domluvte si u nás osobní schůzku. 

 

E-BOOK SERVIS

 

Nová služba DTP STUDIA pro agentury, nakladatelství a všechny koncové uživatele, kteří chtějí snadno, rychle a efektivně publikovat na internetu vícestránkové PDF soubory (i velmi rozsáhlé a  složité) na internetu. Stačí zaslat zpracovaný PDF soubor a my Vám ho převedeme do formátu FLASH (pro standardní počítačové platformy) a HTML5 (pro mobilní platformy včetně IOS, Android...). Výsledek stačí zkopírovat na internet. Poplatek je 899 Kč a je možno ho získat zpět při nákupu programu AXMAG (více ZDE).  Ukázky výsledků: 

 

  

 

PANTONE/RAL RENT SERVIS

 

Zásady půjčování vzorníků - Výše zálohy při zapůjčení se rovná ceně vzorníku, uživateli bude vystaven příjmový doklad na plnou částku. Výše půjčovného je 10 % z ceny vzorníku na den. Místem plnění je sídlo DTP STUDIA s.r.o. V den vrácení bude odběrateli vystaven daňový doklad s vyúčtováním. Při vrácení vzorníku nesmí být vzorník potrhaný nebo jinak poškozený. V případě vrácení poškozeného zboží, ztrácí klient nárok na vrácení zálohové částky. V případě, že se klient v průběhu zapůjčení rozhodne, že si vzorník nechá, bude mu vystaven daňový doklad ve výši zálohy a bude mu zaslán poštou . Maximální výpůjční doba je 10 dnů, při překročení této doby je automaticky odběrateli vystaven příslušný doklad a zboží se považuje za prodané. 

 

PHOTO CD SERVIS 

 

Stovky titulů, tisíce použití. Fotobanka na 800 CD-ROM - 80 000 fotografií ve velkém rozlišení. Zpracování litografií - 24 hodinový servis, cena na základě výstupního formátu. Výstup - filmy pro čtyřbarvotisk nebo PDF soubory v rozlišení pro tisk. Maximální formát litografie 260 x 390 mm. Ceny od 199.- Kč. (10x15 CMYK lito nebo PDF).

 

DALŠÍ MOŽNOSTI

 

Potřebujete rychle informace pro práci s CorelDRAW v oblasti předtiskové přípravy a bezproblémového výstupu na osvit a do PDF - zúčastněte se WORKSHOPU v DTP STUDIU. Chcete v klidu doma nebo potřebujete si na pracovišti doplnit vzdělání v oblasti předtiskové přípravy - pořiďte si titul JAK NA TO V PŘEDTISKOVÉ PŘÍPRAVĚ. Schází Vám manuály, katalogy klipartů či další potřebná literatura a pomůcky pro práci s programy sady CorelDRAW - objednejte si PlusPACK či sady ČESKÁ DOKUMENTACE PRO CorelDRAW a KATALOG KLIPARTŮ. Pracujete v oblasti barevného DTP - pak by Vaší pozornosti neměli uniknout barevné vzorníky CMYK BASIC a kalibrované osvětlovací těleso LightBOX 5000K

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX