Provádějte rychlé úpravy a používejte profesionální retuše nebo svoje fotky upravujte tak, aby odpovídaly vaší vizi. Vyjádřete svou kreativitu pomocí profesionálních fotoalb. 

snadný způsob:


• Úprav – úžasné obrázky i bez zkušeností. Provádějte rychlé úpravy a používejte profesionální retuše nebo svoje obrázky upravujte tak, aby odpovídaly vaší vizi. Aplikace Photoshop Elements vás může vést nebo práci udělá za vás.
• Tvorba – buďte tím, kdo je kreativní. Vytvářejte fotoalba, výstřižková alba a blahopřání.

• Třídění – všechny vaše obrázky jsou k dispozici, když je potřebujete. Jednoduše třídíte, označujte, vyhledáváte a prohlížíte obrázky tak, jak vám to vyhovuje.
• Sdílení – sdílejte alba přímo do webové galerie. Využívejte sociální sítě – sdílejte na Facebooku, YouTube, Vimeu, Twitteru a v dalších službách.
• Práce na cestách – synchronizujte svoje mobilní fotky s aplikací Elements a naopak svoje fotky v aplikaci Elements s mobilními zařízeními a získejte přístup ke svým vzpomínkám, ať budete kdekoliv.

 

To nejlepší nakonec - krabicové verze a nízké ceny

 

• Aktuální cena Adobe Photoshop Elements 13 CZE verze pro Window 7/8 jen 2.499 Kč - eshop ZDE
• Aktuální cena Adobe Photoshop Elements 13 ENG verze pro MAC jen 2.499 Kč - eshop ZDE

 

 

 

stefan

 

NÁZOR Z DTP STUDIA

 

Společnost ADOBE je známá jako tvůrce standardů. Značku Adobe Photoshop není třeba dlouho představovat. Práce ve Photoshopu je snem mnoha grafiků. Cena a cloudová varianta však mnohé uživatele odrazují.

Přitom může být řešení velmi jednoduché. Jemnuje se ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS. Jak už z názvu vyplývá jedná se o základní, praxí prověřenou množinu editačních, retušovacích a třídících funkcí v jednom balíčku. 

V řadě případů ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS pro běžnou práci s obrázky a fotografiemi bohatě stačí. Přitom ušetříte a máte krabicovou verzi s komerční, časově neomezenou licencí. A to se počítá!

 

E-shop ZDE

 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX