Infografika corel 01

 

Revoluce Corel Draw – všechny stejné a přece každá jiná. Pokrok nezastavíš, nová sada CorelDRAW stojí za zvážení!. V našem e-shopu ZDE si vyberete cenově dostupnou verzi, kterou potřebujete. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pracovat více pracovištích. Díky zkušební verzi můžete pracovat s CorelDRAW GS 2023 již dnes. ZDARMA Vám pošleme 15 denní, ničím neochuzenou českou verzi. Stačí poslat poptávku na

 

1.Nová verze s moderními nástroji

 

Corel2023boxCorelDRAW GS 2023 je tady! Nová verze legendárního software přináší moderní nástroje a vylepšení, které vám pomohou inspirovat, motivovat a zdokonalovat vaše nejnovější návrhy.

 

corel casopis removebg previewNová verze
s moderními nástroji
a vylepšeními

 

Nejnovější CorelDRAW GS 2023 nabízí nové funkce a vylepšení stability, které řeší hlavní požadavky zákazníků a zrychlují dosažení úspěchu při navrhování. Využijte možnosti rychleji vytvářet bezchybné návrhy díky novým interaktivním nástrojům pro vytváření dokonalých kreseb. Pouhým kliknutím myši můžete dosahovat dokonalosti ve svých designech.

 

P.S. V současné době pro Vás testujeme všechna řešení na komerčních i nekomerčních platformách ve variantách předplatného nebo časově neomezených verzí s podporou servisu CorelSURE

 

2.Lepší práce

 

 corel hlava removebg preview

CorelDRAW GS 2023 také umožňuje prohloubit Vaší jistotu, aniž byste museli čekat na odbornou radu. Dostupnost personalizovaných cvičných projektů a návrhových šablon na dosah ruky, poskytuje novým i zkušeným uživatelům moznost rychleji se orientovat ve vlastnoručně navržených designech.

 

P.S. Připravujeme pro Vás detailní srovnání CorelDRAW GS 2023 s předchozími verzemi. Zde se zaměřujeme především na editaci PDF souborů, barevnou jistotu mezi převody Corel a Adobe, stabilitu a kompatibilitu.

 

CorelDRAW 2023 nabízí nejen nove funkce ale i lepší stabilitu oproti předchozím verzím. Umožňuje to lepší prací s velkými objemy dat a zrychlenou odezvu programu – to šetři čas i energii při práci.

Kromě toho můžete také přenášet svoje objekty mezi platformami – díky podpoře ve formátu SVG společné v Adobe Creative Cloud Libraries či Google Drive and Dropbox. To je skvěla volba pro ty, kdo hledají snadný přístup ke svým souborům napříč různými platformami.

 

P.S. Z vlastní zkušenosti víme, že díky našemu cenově dostupnému řešení iMAC 27“ + CorelDRAWv GS 2023 v ceně 15.457 Kč je toto nanejvýš aktuální otázka a bezproblémový převod starších PC souborů CDR na MAC je otázkou vteřin.

 

iMAC Corel

 

3.Srovnáví s staršími verzemi

 

 

Z firemních podkladů jsme pro Vás zpracovali jsme pro Vás zpracovali detailní PDF se srovnáním se staršími verzemi (download ZDE). I tak vypadá náš zákaznický servis na rozdík od dodavatelů, kteří Vás chtějí vidět jen se zaplacenou objednávkou.

 

CD23srovnani 1

 

Kompletní 6 stránkový dokument ke stažení kliknutím na obrázek nebo ZDE

 

 

 

4.Benefity zdarma

 

CorelDRAW 2023 je tu! Vyzvedněte si nejlepšího partnera pro profesionální design dnes! „Nové funkce a inovace jsme integrovali do CorelDRAW Graphics Suite 2023 tak, aby Vám umožnily efektivněji prací," řekla Karen Mason-Smith, Senior Vice President of Product Management u Corel Corporation. "Tento produkt je urceny k tomu aby usetril cas nasich zakazniku pri navrhu."

 

P.S. S CorelDRAW Graphics Suite 2023 si můžete nainstalovat ZDARMA již dnes. Stačí poslat poptávku na a my Vám pošleme TRIAL verzi v češtině. Ta je funkčně shodná s plnou licencí.

 

<

5.Verze a objednávky

 

VERZE A OBJEDNÁVKY

 

V našem e-shopu ZDE si vyberete cenově dostupnou verzi, kterou potřebujete. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pracovat více pracovištích.

 

CorelDRAW GS 2023 COM - časově neomezená komerčníá licence pro 1 pracoviště - eshop ZDE

CorelDRAW GS 2023 COM PLUS - doplněno o rozšíření PlusPACK Classic, VariablePACK a instalační MediaPACK - eshop ZDE

CorelDRAW GS 2023 NONCOM - časově neomezená nekomerčníá licence pro 1 pracoviště - eshop ZDE

CorelDRAW GS 2023 NONCOM PLUS - doplněno o rozšíření PlusPACK Classic, VariablePACK a instalační MediaPACK - eshop ZDE

CorelDRAW GS YEAR - roční předplatné v komerční licenci (po dobu platnosti Upgrade zdarma) - eshop ZDE

CorelDRAW GS 2023 CLASS ROOM - 15+1 licencí pro výuku na základních a středních školách - eshop ZDE

CorelSURE COM - roční servis pro majitlé verze COM (po dobu platnosti Upgrade zdarma) - eshop ZDE

CorelSURE NONCOM - roční servis pro pro majitlé verze COM (po dobu platnosti Upgrade zdarma) - eshop ZDE

PlusPACK pro CorelDRAW COM - komerční rozšíření pro CorelDRAW obsahující PluPACK Classic, VariablePACK a instalační MediaPACK - eshop ZDE
PlusPACK pro CorelDRAW NONCOM - nekomerční rozšíření pro CorelDRAW obsahující PluPACK Classic, VariablePACK a instalační MediaPACK - eshop ZDE

Zajímavá nabídka

 

e-kurs CorelDRAW GS 2023 EDU pro PC - sada obsahující plnou, časově neomezenou nekomerční licenci CorelDRAW GS 2023 (funkčně shodná s komerční verzí) + internetový kurz CorelDRAW. Díky této kombinaci je možno dát fakturu do nákladu na školení. Faktura je na objednavatele, licence na fyzickou osobu - eshop ZDE

e-kurs CorelDRAW GS 2023 EDU pro MAC - sada obsahující plnou, časově neomezenou nekomerční licenci CorelDRAW GS 2023 (funkčně shodná s komerční verzí) + internetový kurz CorelDRAW. Díky této kombinaci je možno dát fakturu do nákladu na školení. Faktura je na objednavatele, licence na fyzickou osobu - eshop ZDE 

 

Ze starších verzí možno objednat

CorelDRAW GS 2021 SE - speciální cenově zvýhodněná komerční licence vycházející z CorelDRAW GS 2021 - eshop ZDE
CorelDRAW GS 2021 SE PLUSdoplněno o rozšíření PlusPACK Classic, VariablePACK a instalační MediaPACK - eshop ZDE

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX