alt

alt
  alt   alt
  alt
MYLAR -
ODRAZIVÁ FOLIE
alt jednoduchý fotoatelier
 Za "malé" peníze získáte zdatného pomocníka pro dosvětlení stínů. Pro zlepšení světelných podmínek v exteriéru i interiéru, použitelnost ve standardní i efektové fotografii. Vyhledáváno amatéry i profesionály. Možnost upevnění na stojany, plochy nebo do prostoru standardní lepící páskou. Vícenásobné použití. více ZDE
  SADA POWER 2700 - BATERIE VYDRŽÍ DÉLE
Jak jste spokojeni s kapacitou a výdrží Vašich akumulátorů k digitálnímu fotoaparátu?
Praktické zkušenosti ukazují, že kvalitní nabíječka dokáže narozdíl od různých v obchodních řetězcích běžně dostupných nabíječek využít kapacitu akumulátorů až o 25% a prodloužit jejich životnost průměrně o 20%.
alt Opravdu kvalitní nabíječka má funkci, že dokáže rozpoznat které články nejsou zcela vybité a záporným proudem vynulovat zbylý elektrický náboj v akumulátoru dříve, než začne vlastní proces nabíjení. více ZDE
  NORMAN DIGICOPY - REPROGARFICKÝ STOJAN
Díky digitální reprografii můžete rychle a kvalitně digitálně kopírovat klasické fotografie, papírové dokumenty, celé šanony či knihy. To, co jste vždy slibovali, že si bez problémů naskenujete a nikdy jste to neudělali, máte za pár minut hotovo!
alt Díky stabilnímu stativu budou Vaše podklady dostatečně kvalitní i pro automatické počítačové rozpoznání textu (OCR) - toho při snímání "z ruky" jen těžko dosáhnete...
alt Program PhotoANGEL Vám pomůže fotografie rychle a jednoduše oříznout a natočit do pravoúhlé sítě, změnit velikosti, použít JPG kompresi, přidat paspartu, automaticky nastavit kontrast a jas atd. více ZDE
  JAK SE CO DĚLÁ ...V DIGITÁLNÍ FOTOGRAFII -
KURZ

Multimediální Edice ukazuje nejen praktické postupy, návody a Tipy a Triky, ale také poskytuje přístupnou formou potřebný teoretický základ pro uživatele digitálních technologií, grafických programů a fotoaparátů. Přestaňte pracně poznávat dávno objevené - "Jak se co dělá" je i Vaším dobrým rádcem!
alt JAK SE CO DĚLÁ... speciální edice, kde najdete vše o digitální fotografii, digitální reprografii, grafickém designu a mnohé další.
alt Neobjevujte objevené a využívejte zkušeností jiných! více ZDE
  SafeBOX - ARCHIVUJTE SVÉ SNÍMKY NA CD/DVD
Praktické a spolehlivé systémy SafeBOX Vám umožní velmi jednoduše a efektivně archivovat Vaše digitální fotografie na CD / DVD.
alt Ideální pro archivace a ukládání většího počtu CD. Praktický a přehledný pořadač s možností založení vlastního obrázku, logotypu nebo seznamu na titulní stranu desek! Kapsy na média umožňují zasunout i booklet.
alt přehlednost
alt přenositelnost
alt ochrana
více ZDE


Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX