Také se Vám hromadí CD/DVD média, která operativně nepotřebujete, nechcete je zahodit, ale ani nechcete, aby Vám zabíraly místo na stole. Řešením je ArchivBOX. Neobjevujeme Ameriku, ale dovedeme se poučit z kancelářské praxe, kdy se podobně zachází s obsahem šanonů.

Krabice z mikrovlnné lepenky, kovové mechaniky pro jednoduchou práci s kapsami a kompatibilita se systémem SafeBOX jsou přednosti systému ArchivBOX. Minimální rozměry (jen 280x215x75 mm). 

My samy ArchivBOX používáme jako archiv fotobanky, zakázek a médií z časopisů.

 

Obsah produktuobsah produktu


ArchivBOX je dodáván ve dvou sadách. První levnější obsahuje kvalitní krabici z třívrstvé mikrovlnné lepenky s 2 kovovými mechanikami. Ve druhé variantě - sadě najdete hned 5 kusů a tak celková úložná kapacita je 400 CD/DVD.

Nově se produkty ArchivBOX dodávají ve verzi ECO. ECO znamená ECOnomický a ECOlogický. Cena je nižší než u dříve dodávaných produktů ArchivBOX s tím, že nyní neobsahují polypropylénové kapsy. Ty lze objednat jako položky SAFEBOX KAPSY samostatně, nebo nahradit ekologičtějším papírovým přebalem, který si navíc můžete potisknout potřebnými údaji. Šablonu s postupem pro tisk najdete ZDE.

Papírová obálka na 2 CD/DVD - šablonaTrik z DTP STUDIA

 

Udělejte si obálku na 2 CD/DVD z papíru sami! ŠABLONA V PDF ke stáhnutí ZDENení nic jednoduššího než z běžné kancelářské A4 složit podle níže uvedeného návodu obálku na 2 CD/DVD. Navíc si ji můžete opatřit patřičným potiskem (vzor ukazuje záložní kopii DVD filmu s anotací obsahu). Po složení ještě proděrujte běžnou kancelářskou děrovačkou a je hotovo! Výsledek, který Vás stál 10 haléřů za papír a 30 vteřin práce určitě stojí za to!

 


Ceny a objednávky


CENy a objednávky


Variabilní systém pořadačů pro ukládání CD/DVD a BlueTray médií. 2 základní produkty: 

  • ArchivBOX 80 ECO - kapacita 80 CD/DVD jen na prostoru 280x215x75 mm 
  • ArchivBOX 400 ECO - sada 5 ks, kapacita 400 CD/DVD jen na prostoru 280x215x380 mm

Nově se produkty ArchivBOX dodávají ve verzi ECO. ECO znamená ECOnomický a ECOlogický. Cena je nižší než u dříve dodávaných produktů ArchivBOX s tím, že nyní neobsahují polypropylénové kapsy. Ty lze objednat jako položky SAFEBOX KAPSY samostatně, nebo nahradit ekologičtějším papírovým přebalem, který si navíc můžete potisknout potřebnými údaji. Šablonu s postupem pro tisk najdete ZDE

Ceny a EShop ZDE

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX