Nekomerční verze programu CorelDRAW mají v sobě integrovánu jen základní podporu tvorby PDF souborů, která nemusí uživatelům stačit. Řešení je jednoduché. Stačí si do Windows nainstalovat vhodnou PDF tiskárnu a CDR soubor pak na ní běžně vytisknout. Funkce dobré PDF tiskárny a možnosti tiskového ovladače CorelDRAW dokonce převyšují i možnosti přímé tvorby PDF u komerčních verzí Corel DRAW (archová montáž, vícenásobný tisk a perzonalizace). Download zdarma ZDE

 

produktovy servis pdf tiskarna

 

Víte-že DTP STUDIO obdrželo od společnosti Corel 3x za sebou ocenění Corel Distributor Of The Year. To je uznání naší práce a filosofie dát uživateli vždy něco navíc. Tento tutoriál také zapadá do koncepce poprodejního servisu uživatelům CorelDRAW, kteří si tento produkt koupili u nás.

Kromě řady učebních postupů a možnosti bezplatného studia tématických akademíí tito uživatelé mají od nás i bezplatnou instalační a uživatelskou podporu a mohou s námi řešit i případné problémy při zpracovávání souborů v CorelDRAW. To je výhode, kterou nikde jinde nedostanete!

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX