altJeště nikdy nebylo zpracování barvy tak jednoduché, jako je tomu dnes. Potíž je v tom, že je třeba znát základní znalosti, umět se orientovat v problematice barevných prostorů, ICC porofilů atd. Pro zájemce o hlubší poznání problematiky barev jsme připravili samostatný Rychlokurz barevného DTP, který Vám rádi pošleme e-mailem. Zde poznáte, jak se barvy reprodukují a proč existuje víc barevných prostorů a jak se v nich vyznat. Stačí zaslat Váš mail na adresu cm(zavináč)dtpstudio.cz. Nicméně k rychlému a snadnému nastavení Vašeho  publikačního systému budete potřebovat řadu pomůcek a programů. Proto vznikly produkty CMYK DIGITAL, které ve spojenectví s tištěnými vzorníky CMYK BASIC, CMYK COREL PALETTE nebo CMYK RAL dovedou tuto službu rychle, levně a jednoduše obstarat.

Digitální barevné vzorníky jsou nejlevnějším způsobem náhledu barev konkrétních barevných prostorů. Jejich přesnost je však závislá na správném barevném nastavení (kalibraci) počítače, kde je digitální barevný vzorník nahlížen. Proto vždy základními vzorníky budou jejich tištěné etalony, avšak výhody digitálních vzorníků jsou určitě nepřehlédnutelné:

alt
nejlevnější způsob náhledu barev
alt práce v poměrně širokém náhledovém RGB prostoru
alt spolu s tištěným vzorníkem možnost využití jako kalibračního systému pro monitor
alt spolu s tištěným vzorníkem možnost využití jako kalibračního systému pro tiskárnu

Častou výhodou digitálních barevných vzorníků je ti ta skutečnost, že kromě zobrazení barvy ukazují i nominální číselné hodnoty správné barvy (RGB, CMYK, HTML) a tak správné nastavení v konkrétním programu v počítači není problémem!

altVZORNÍKY DIGITAL

alt CMYK DIGITAL (barevný prostor Basic, Pantone, RAL Classic, RAL Design, data)
alt CMYK RAL CLASSIC a DIGITAL (barevný prostor RAL Classic, software, data + tištěný vzorník CMYK RAL)
alt CMYK COREL PALETTE DIGITAL (barevný prostor CMYK Palette CorelDRAW 8-X4, software, data) - základní produkt pro práci s CorelDRAW

alt RAL C1 (barevný prostor Classic, Design, Effect, software)
alt RAL C2 (barevný prostor Classic, software)

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky CMYK Digital alt ZDE alt

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky RAL alt ZDE alt


Nenašli jste odpověď ani v jednom z výše uvedených bodů? Není nic jednoduššího než zatelefonovat (tel.: 244-466-666, 777-788-345) nebo poslat mail na cm(zavináč)dtpstudio.cz

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX