Digitální reprografie přináší uživatelům digitálů až neuvěřitelné výhody. Mohou rychle a kvalitně digitálně kopírovat klasické fotografie, papírové dokumenty, celé šanony či knihy a tak to, co si vždy slibovali, že si bez problémů naskenují a nikdy to neudělali, mají za pár minut hotovo! A co je ještě důležité - nic je to nestojí!

digi_norman_paska_720

 

Norman DigiCOPY DC21A/B

qred10 digi_norman_iluKvalitní a pevný reprografický duralový stativ s nulovým stupněm volnosti (žádné klouby, žádné nežádoucí kmitání).
qred10 Snadné převody všech papírových dokumemtů A4+ do počítače
qred10 Využití digitálního fotoaparátu jako skeneru reálných produktů do rozměru 30x20x10 cm (např. hodinky, minerály, šperky...).
qred10 Statické i mobilní využití doma, ve firmě, na úřadu nebo všude tam, kde dokument nechcete půjčovat nebo ho potřebujete např. zkopírovat a rozeslat kopie e-mailem atd...
qred10 eLearningový kurz na CD-ROM s příklady převodů dokumentů do PDF či TXT, nebo klasických fotografií do digi alba.
qred10 Speciální reprografický program PhotoANGEL, který pomáhá v náročnějších úkolech (práce v pravoúhlé síti).

Model Norman DigiCOPY
DC 21A je spíše určen pro kancelář – uchycená na desku do 20 mm. K modelu DC21B se dodává samostatná průmyslová svěrka pro uchycení na tloušťku až 70 mm.

720_digicopyrada

Norman DigiCOPY DC21C – pracoviště s bočními světly

Sada obsahuje kromě stojanu DigiCOPY 21B i
2 ks bočních světel se svítivostí 2x 400 lmn pro zajištění lepších světelných podmínek. Je spíš vhodná jako stacionární reprografické pracoviště pro digitalizaci dokumentů či předmětů do formátu A4+.

720_digicopy_full

program PhotoANGEL - součást všech sad digicopy

Program PhotoANGEL je speciální utilita, která Vám pomůže rychle a jednoduše
oříznout a natočit do pravoúhlé sítě fotografie a dokumenty pořizované digitálními fotoaparáty a scannery. Pro zvýšení produktivity Vaší práce je navíc vybavena řadou pomocných funkcí, jako např. změna velikosti, JPG komprese, přidání pasparty, automatické nastavení kontrastu a jasu... Užitečný program PhotoANGEL 1.0 je součástí produktů DigiCOPY DC21A/B/C.

eLearningový kurz a návody - Jak se co dělá v digitální reprografii

jscd_reprografie_120Díky multimediální učebnici / příručce zvládnete rutinní postupy při digitální archivaci dokumentů. Např. 250 stran knihy, 10 plných šanonů dokladů, 500 vizitek, 1000 starých fotografií nebo všechny návody a důležité dokumenty. To je v digitální reprografii práce na pár hodin. Navíc CD/DVD s takovým objemem dokumentů lze mít vždy po ruce a jednoduše jej prohlížet, kopírovat a bezpečně zálohovat. To je další výhoda! Kolik dokumentů může být takto zachráněno při stále častějších živelných katastrofách? Obsah CD/DVD:

qred10 Základy reprografie, dostupná zařízení a práce s nimi – základní parametry, tipy, triky, improvizovaná a profesionální zařízení, důležité parametry, jednotlivé komponenty. 
qred10 Digitální reprografie, programy a návody pro praxi – výhody, datové soubory, převody do PDF, OCR – optické rozpoznávání textů. 
qred10 Práce se speciálním programem pro reprografii PhotoAngel (CZ lokalizace!). 
qred10 Konkrétní postupy archivace a kopírování – digitalizace dokumentu a její převod pomocí OCR do textového editoru; ukládání účetních dokladů do PDF dokumentu, vytvoření obrazové databáze vizitek, archivace dokumentů na CD-ROM atd. … 

Ceny a objednávky

qred10 Norman DigiCOPY DC21A – objednávka ZDE
qred10 Norman DigiCOPY DC21B – objednávka ZDE
qred10 Norman DigiCOPY DC21C – objednávka ZDE

Objednávku můžete také poslat e-mailem na objednavka(zavináč)dtpstudio(tečka)cz. V emailové objednávce nezapomeňte uvést typ produktu, počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje.


Vyřešte problém ještě dnes

Chcete vědět více? Kontaktujte nás na . Pište nebo volejte po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile - 604 134 124). Jsme tu pro Vás. 

Z e-mailu uživatelů

...Protože pracuji na systému archivace dokumentů k projektům pro Český Telecom, vyzkoušel jsem "ofocování" dokumentů digitálním fotoaparátem a byl jsem překvapen produktivitou, která byla dvoj až trojnásobná oproti drobnému skenováni a s lepší kvalitou!"... Jaromir Urban

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX