Nastává doba, kdy pro úspěch či neúspěch bude rozhodující, jakým způsobem budete schopni předvést Váš produkt. Dobrá cena a bezproblémové funkce se považují za samozřejmost. První okouzlení internetem je pryč. Pár slov a zkopírovaná fotka už nestačí. Potenciální zákazník si dnes chce nabízený produkt skutečně prohlédnout a ne ho jen vidět z pár fotografiích. Díky technologiím 360° prohlížení máte takový koncept po ruce. Technologie je jedna věc, opravdové nasazení věc druhá. Proto DTP STUDIO s.r.o. připravilo sadu RONDO3D a RONDO3DLIGHT, které obsahují vše, co skutečnému používání budete potřebovat.

RONDO 360 LIGHT


Ukažte svým zákazníkům produkty ze všech stran. Dodáváme Vám vše, co k tomu budete potřebovat. Rychle, levně, jednoduše! Možnost prohlížet si produkty ze všech stran na internetu je jistě vítaná příležitost komplexně ukázat Váš produkt. Určitě jste někde na webu našli místo takového obrázku prázdné okno s výzvou instalace doplňkových programů. 99% uživatelů žádný program neinstaluje a odchází.

OBSAH

qred10 NORMAN TURNTABLE – 360° točna s přesným úhlovým 30°/15° označením. Průměr 31 cm, obvod 97 cm, nosnost 80 kg, černý ABS plast, kovová kuličková ložiska.

qred10 ANIMATED PHOTO PRO INTERNET A E-SHOP – CD/DVD s programy pro automatickou animaci, daty, postupy „krok po kroku“, tipy a triky a konkrétním příkladem zpracování projektů. Programy jsou ve free nebo trial verzích s postupy neomezeného použití.


PŘEDSTAVUJEME TOČNU NORMAN TURNTABLE


Image00001Točna uváděná na trh pod značkou Norman TurnTABLE má svůj výrobní původ, ostatně jako většina podobných zařízení, v Číně. Je zhotovena s plně probarvené tvrzené plastické hmoty se středovým kovovým čepem a vnitřní sítí kuličkových ložisek pro snadné otáčení. Horní otáčivý disk je označen obvodovým 30° vyznačením pomocí kovových čepů. Spodní statický disk má označení nulové (0°) a pomocné (+15°) polohy. Modré značky na obvodu točny vyjadřují nulovou (počáteční a koncovou) polohu. Technické parametry: 360° točna s úhlovým 30°/15° označením. Obvod 97 cm, nosnost 80 kg, černý ABS plast, kovová kuličková ložiska.

 

ÚHLOVÉ SNÍMKY SNADNO A JEDNODUŠE


Jak jsme se již zmínili specifickým elementem při tvorbě produktové fotografie je točna. S výhodou se používá při realizaci statických scén a je zcela nezbytná při tvorbě animací otáčejících se předmětů.  Jedním z parametrů, se kterými se u točen budete setkávat, je úhlový stupeň. Jedná se o stupeň natočení mezi výchozími body desek točny. Na začátku je to 0°, čtvrt otáčky je 90°, půl otáčky 90° atd. Při práci s 360° animací je třeba, aby úhlové stupně byly vždy násobkem základního kroku, který je dělitelný beze zbytku 360. Např. 30° ve výsledu znamená 12 snímků po 30°.

 

SCÉNA A OBJEKT

 

Nainstalujte pozadí, na něj umístíme točnu tak, aby bylo viditelné spodní označení točny, a vrchní díl točny natočíme tak, aby modře označené body byly ve stejné poloze. Nyní umístíme na střed točny samotný objekt tak, aby i jeho střed procházel středem točny. Pokud se Vám to nedaří, použijte pravítko, změřte délku modelu a odečtěte ji průměru točny. Polovina tohoto rozdílu od kraje by měla definovat bod umístění jednoho z krajů modelu. Dále nainstalujte stativ, na něj připevněte fotoaparát a přesvědčte se, že ve všech 12ti polohách se objekt vejde do záběru.

 

web00001 web00002 web00003 web00004 web00005 web00006

web00007 web00008 web00009 web00010 web00011 web00012

 

KONKRÉTNÍ SNÍMKY

 

Pro první „kolo“ 12 úhlově posunutých snímků klidně použijte automatické nastavení fotoaparátu. Zkušenější fotografové mohou hned přepnout na manuální režim a nastavit si individuální citlivost, clonu a čas. Nyní provedeme všech 12 snímků. Vždy pořídíme jeden snímek, pootočíme točnou o jeden vyznačený úhel (30°) až do doby, kdy se modře vyznačené body na točně znovu sejdou. Na závěr všechny snímky překopírujeme do počítače, nejlépe do samostatného adresáře.

 

CD/DVD ANIMATED PHOTO PRO INTERNET A E-SHOP
DVD3D

Dodávané CD/DVD ROM v sadě obsahuje vše, co budete potřebovat - program pro automatickou animaci (animovaný GIF), návody a příklady. Obsah v kostce: Úvod | Představujeme točnu | Úhlové snímky snadno a jednoduše | Scéna a objekt | Konkrétní snímky | Proč animace Instalace programu | Animace krok po kroku | Publikování na internetu | Přímé použití úhlových obrázků | Programy | Data | Další možnosti. Program pro animace pochází z dílen vyhlášeného MICROSOFTu a je v plné verzi. Produkt je pro snadnou přípravu obrázků doplněn o program FastStone Image Viewer pro Windows v plné verzi v české lokalizaci s licencí pro nekomerční použití. Teto program však můžete nahradit jakýmkoliv pokročilým bitmapovým editorem.


PROČ ANIMACE

 

Achillovou patou řízených 360° prezentací je jejich závislost na pokročilejších technologiích, než umožňuje standardní HTML formát. Přesto, že Flash či Java soubory používají tisíce internetovských prezentací, nemusí být zaručeno, že návštěvník má ve svém prohlížeči podporu těchto souborů. Standardními formáty obrázků pro internetové použití jsou pouze pgi, jpg a gif. Z těch pak vícenásobný obrázek, tedy animaci umožňuje pouze GIF soubor. A právě tento formát budete umět perfektně zpracovat. Nebojte se, není to tak složité, jak si myslíte!

Ceny, Objednávky

qred10 Objednávky v e-shopu ZDE nebo emailem na objednavka(zavinač)dtpstudio(tečka)cz.

qred10 Chcete vědět více? Napište nám - eMail ZDE nebo volejte nám po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile - 604 134 124). Jsme tu pro Vás...

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX