DTP STUDIO bylo vždy zastáncem nízkonákladových řešení. Za malé peníze velký přínos. Z počátku to musela být především softwarová řešení. Specializovaný hardware se do nízkonákladových položek rozhodně počítat nemohl. S tím je konec. Dvojice přístrojů s ojedinělým servisem to dokazuje! Sada WATOY WSK 2.1: Colorimetr + ColorCalibrator + školení.  S touto sadou se Vám bude snadno pracovat.  Zapnete přístroj, nastavíte knihovnu, čidlo umístíte nad barevnou plochu, kliknete podobně jako s myší a na displeji se Vám zobrazí nejbližší barva z knihovny Pantone včetně barevné odchylky. Od této barvy se Vám zobrazí její CMYK, RGB a LAB ekvivalent a máte i možnost převádět tuto barvu do jiné palety Pantone. Opravdu, tak je to jednoduché!

color-cue-bagSada WATOY WSK 2.1


obsahuje přístroj Pantone ColorCue 2.1, český manuál a zaškolení obsluhy. Samotný kolorimetr je autonomní zařízení velikostí větší počítačové myši s barevným displejem a ovládacími tlačítky. Má dvě uživatelské základní funkce:

qred10 Měření barvy z jakéhokoliv povrchu a její přiřazení k nejbližší barvě ve zvolené paletě Pantone. 
qred10 Elektronické vzorníky Pantone palet (Solid Coated, Solid Uncoated, Solid Matte Coated, GOE Coated, GOE Uncoated, Textil Color Paper Edition, Textil Color Cotton Edition)

U každé Pantone barvy jsou k dispozici technologické údaje (složky barvy, barevná odchylka..). Je možné pomocí tohoto zařízení též korektně převádět Pantone barvy mezi sebou (typicky TPX a C či U) nebo do jiných barevných prostorů (nezávislé prostory LAB a XYZ, CMYK pro barvotisk (ICC US i EURO), RGB pro monitor (ICC sRGB a Adobe 1998), HTML pro Internet...). 
Při měření plocha barvy by měla být alespoň 3 cm2. Lze nastavit do jaké palety, kterou chcete měřit, funkce autosave, audiopoznámka, nastavení formátu displeje atd. Zařízení má integrované kalibrované CCD čidlo a kalibrované integrované osvětlení. Je napájeno alkalickou 9V baterií a dodává se včetně sympatického ochraného textilního pouzdra pro přenášení.


manual56 manual34


PROČ dodáváme SADu A NE JEN PŘÍSTROJ

defaultSoučástí dodávky, která se tak liší od jiných dodavatelů, a je podle nás dost zásadní, je zaškolení. To je cca 4 hodinové a obsahuje teoretickou i praktickou část. 

qred10 Teoretická část: barevné prostory a převody; problematika přímých barev; standardní barevné profily; vliv okolního osvětlení; barevné vzorníky
qred10 Praktická část: správa barev v CorelDRAW X4 a X5; vzorníky CMYK; vzorníky Pantone; normované osvětlení LigthBOX 5000K; práce se spektrálním colorimetrem

DTP STUDIO s.r.o. bylo 3x za sebou vyhodnoceno společností Corel jako nejlepší distributor roku. To je uznání naší nadstandardní produktové podpory a filozofie "dát vždy něco navíc". To Vám žádný jiný prodejce nenabídne.

CENY, OBJEDNÁVKY, DODÁVKY


Sada WATOY WSK 2.1: Colorimetr + ColorCalibrator + školení v DTP STUDIU s.r.o. - info o ceně ZDE. Objednávku můžete také poslat e-mailem ZDE . V emailové objednávce nezapomeňte uvést typ produktu, počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje.  Chcete vědět více?
Napište nám - eMail ZDE nebo volejte po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile - 604 134 124). Jsme tu pro Vás...

 

nĚco navíc z dtp studia - BARVA ROKU 2011

 

CMYK, PANTONE, RAL - svět barev, ve kterém se potřebuje dnes vyznat každý, kdo to myslí s počítačovou grafikou a DTP vážně. Barevné vzorníky patří k základním pomůckám tohoto světa. „V polygrafii mezi nejznámější patří barevný model CMYK. Pro jeho úspěšné použití potřebujeme barevný vzorník. Jeden z nejzajímavějších se jmenuje CMYK BASIC. Jeho tajemství je úžasně jednoduché. Uprostřed každého barevného vzorku je kulatý otvor. Když pod tento otvor umístíme zkoumaný barevný originál, máte ihned jasno – buďto barva v otvoru splyne, nebo nikoliv. Pod vzorkem jsou čísla, určující jeho barevné složení. Subjektivita posuzování je snížena na minimum. Skutečná genialita je v jednoduchosti.“...z recenze v odborném časopise Print&Publishing. Nový CMYK PASTEL ZDE
BARVA_ROKU_720

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX