Nechcete, aby Vám unikla VÝHODNÁ NABÍDKA z DTP STUDIA, pracujete v oboru a oceníte TIPY a TRIKY z praxe nebo si chcete rozšířit obzor v oblasti barev či publikačních technologií? Pak je služba INFORMSEVIS určená právě Vám. Nemusíte procházet desítky webových stránek či hledat speciálizované informace přes Google. INFORMSERVIS Vám vše doručí do Vaší emailové schránky ZDARMA a POHODLNĚ.  Přihlášením dáváte v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. souhlas k zaslání infomací prostřednictvím elektronických prostředků. V případě, že se chcete odhlásit, klikněte na odhlašovací sekvenci v e-mailu nebo výše uvedenou funkci.  

 


Přihlášení k odběru ZDE                   Odhlášení odběru ZDE


 
 
3v1 – dokonalé řešení - nejen pro přesné měření barev

Kolorimetr – Notebook – Tablet. Málokdy se za neuvěřitelně nízkou cenu podaří dát dohromady balíček s tak vysokou přidanou hodnotou. Kombinace kolorimetru a notebooku a tabletu je spolu nízkou cenou 3 990 Kč vynikající volbou pro každého, kdo hledá komplexní a cenově výhodné řešení pro měření barev a práci s grafikou.

 

sestava HP NCCTB02

Sada nabízí skvělou hodnotu za peníze a lze jí použít pro různé úkoly, od měření barev RGB, Pantone a RAL až po tvorbu v programech Corel nebo Adobe. Notebook/tablet poskytuje i perfektní platformu pro interaktivní kreslení na Vašem hlavním počítači, internet, kancelářské programy a další úkoly.

 

kolorimetr obalPředstavujeme kolorimetr NINJA COLOR TB 01 - dokonalé řešení pro přesné měření barev!

Díky špičkové technologii si můžete být jisti, že při nákupu a provozu získáte kvalifikované výsledky při měření barev. Navíc jsou dodávané ovládací programy NinjaEye a Ninja Match certifikovány společnostmi Microsoft a APPLE, což zajišťuje bezproblémovou integraci s vaším počítačem PC nebo MAC.

Základní parametry produktu: Rozměr 50x36x45 mm, Napájení + 5 V, Připojení USB C, Rozlišení 16.581.375 barev, Přesnost: +/– 1,5 % v jednotlivých RGB kanálech, Osvětlení: LED, 3.000 lx, úhel dopadu 15°, Velikost měřené plochy min. 8x8 mm. Více ZDE

HP X360A teď to nejlepší. Při nákupu ke kolorimetru dostanete ZDARMA notebook/tablet HP ProBook X360 s W10/11!

Díky možnosti objednat si dotykové pero HP a ochranné pouzdro budete mít vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít pracovat.
Díky dotykové obrazovce můžete např. v režimu vzdálené plochy kreslit ve vašich grafických programech přímo na ploše obrazovky aniž musíte cokoliv instalovat. 
 

Základní parametry produktu: 4 jádrový procesor Intel, 4 GB RAM, 128 GB SSD, Intel HD Graphics 505, dotykový IPS displej: 11,6 palců, 1366 x 768 px., Bluetooth, Webkamera, HDMI, 3x USB 3.0, LAN RJ-45, WIFI, SD čtečka. Windows 10/11. Více ZDE

 


 

NAŠE ZKUŠENOST - HP ProBook X360 z této sady jako interaktivní tablet pro kreslení v programech CorelDRAW a Adobe Illustrator či Adobe Photoshop.

Kreslit perem přímo na obrazovku byl pro mnoho z nás to byl zatím jenom sen. Řada uživatelů si vyzkoušela řešení s tablety Wacom a ví, že interakce očí, ruky a kresby na monitoru je nedocenitelná. Právě to můžete zažít s dodávaným notebookem/tabletem HP. Stačí se připojit k hlavnímu počítači přes režim vzdálené plochy, nebo přes program AnyDesk (ZDE), který je k dispozici zdarma a který nemá taková omezení jako drahý TeamViewer. Některá jednoduchá řešení jsou prostě geniální.

Shrňme to - za 3.990 Kč budete díky kolorimetru a notebooku/tabletu HP umět kvalifikovaně měřit barvy RGB, Pantone a RAL, používat tablet pro kreslení v grafických programech Corel či Adobe a notebook můžete samozřejmě využít jako mobilní nástroj doma nebo v práci, na prezentace, o víkendu či na dovolené. Ještě jednou opakujeme vše za 3.990 Kč.

 


 

Objednávky a ceny


• Kompletní balení - kolorimetr NINJA COLOR TB 01 + notebook/tablet HP ProBook X360 s W10/11. Cena 3.990 Kč, eshop ZDE (pokud je ještě tato položka v eshopu garantujeme Vám úplnou dodávku).
• Dotykové pero HP pro snadné kreslení přímo na displeji. Cena 678 Kč, eshop ZDE.
• Originální ochranný obal HP pro "bezúrazové" přenášení. Cena 249 Kč, eshop ZDE
• Školení pro kolorimetr NINJA COLOR TB 01. Cena 2.990 Kč, eshop ZDE

  

Více informací o produktech přímo v eshopu nebo emailem nebo tel. 244 466 666.

  

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX