Corel slaví více než 25 let inovací v oblasti designu. Víte, jak nudné byly dokumenty, kdy se nemohly kombinovat texty a grafika. Takový byl svět PC před vznikem CorelDRAW. Za 25 let inovací Corel představuje CorelDRAW Graphics Suite 2018 - největší aktualizaci za několik posledních let. Ta přináší zásadní inovace pro urychlení realizace uživatelských vizí na výsledky v té nejvyšší kvalitě s prvky umělé inteligence. Nekomerční verze CorelDRAW 2018 za supercenu i s internetovým kurzem - detailní obsah a srovnání komeční a nekomerční verze zde.

20180413 corel2018

 

 

KLINKĚTE SI PRO VÍCE INFORMACI (1 - 2 - 3 - 4)

  

1. Orientace v produktech

20170920 corelkomplet

 

Využijte akce k pořízení programů sady CorelDRAW. 3 produktové řady (2017(X9), X8 a SE) jsou kompatibilní s Windows 10. Nejnovější CorelDRAW GS 2017 (X9) je určena především profesionálním pracovištím, kde pracují i s externími soubory, CorelDRAW X8 v nekomerční licenci je nejlevnější varianta CorelDRAW kompatibilní s Windows 10 a speciální edice CorelDRAW GS SE je plná komerční licence vycházející z CorelDRAW X7/X8 za 1/4 cenu.

 

orientace v produktech COREL 

 

Program CorelDRAW navždy změnil grafický design a patří mezi přední grafické produkty.  Když společnost Corel uvedla na trh produkt CorelDRAW, věděli jsme, že máme v rukou něco zvláštního - grafický software pro platformu Windows, který mění způsob, jakým se lidé vyjadřují a publikují své nápady.  

 

2017 infografika corel

 

V průběhu let Corel přenesl ducha inovace do celé řady produktů zahrnujích grafiku, foto a video a kancelářské aplikace. Corel tak získal pověst značky kvalitních produktů, které se lze snadno naučit a používat o čemž se přesvědčila komunita více než 100 miliónů uživatelů z celého světa. 

 

 

2. Více o společnosi Corel

 

více o společnosti corel

 

Společnost Corel sídlí v kanadské Ottawě. Její výrobky jsou k dispozici po celém světě. Produktová řada dnes zahrnuje produkty CorelDRAW, PAINTER, DESIGNER, VIDEOSTUDIO, WINDVD, WORDPERFECT a WINZIP. Dnes produkty společnosti Corel pro Vás představují nové možnosti a nové výzvy. 

 

Trocha historie nikoho nezabije

 

1985 - Corel je založen s myšlenkou budování systémů DTP. Pracuje na textových efektových nástrojích, které vývojáře inspirují k ambicióznímu úkolu -  vybudovat uživatelsky snadnou, plně vybavenou grafickou aplikaci pro PC.

1987 - oficiální začátek CorelDRAW. Kódem nazvaným "Waldo" začal vývoj skutečné aplikace CorelDRAW. Malý tým inženýrů dal základ pro produkt, který je dodnes jedním z nejpopulárnějších softwarových titulů.

1989 – startuje CorelDRAW 1. Ve své době naprosto úžasná aplikace. CorelDRAW1 využil pro své funkce a ovládání vše, co mohl tehdejší výkon PC mohl poskytnout.

1991 - CorelDRAW 2. Novinka, která přinesla grafické prostředí a řadu funkcí, poprvé implementované na platformě PC. Ty se okamžitě stávají normou, kterou ostatní jen kopírují.

1992CorelDRAW 3. Legendární verze, která zaznamenala globální úspěch. Znovu definuje slovo 'hodnota' v softwarovém průmyslu. Kombinace programů pro ilustrace a fotoeditaci, klipartů a písem v jednom balení. První plnohodnotná grafická sada (Graphics Suite) na světě.

2014 - Legenda pokračuje v 17. verzi pod označením CorelDRAW GS X7.3. Mezinárodní soutěž

 

Mezinárodní soutěž grafických návrhů CorelDRAW


Společnost Corel zažívá u příležitosti 20 let inovací v designu vzrušující dobu. CorelDRAW navždy změnil grafický design a stále patří mezi přední grafické produkty. Na grafických panelech, vozidlech, oděvech, webech – je všude kolem. Mezinárodní soutěž grafických návrhů přitáhla velkou pozornost návrhářů využívajících produkt CorelDRAW z celého světa. S potěšením konstatujeme i ocenění účastníka z České republiky!

qred10 Hlavní cena - Aleksej Ogluševič, Rusko
qred10 Rcorelpolakeklama a marketing - Juarez Jr. Da Silva, Brazílie, 2. cena: Francisco Miranda, Argentina, 3. cena Michal Polák, Česká republika
qred10 Propagační předměty, ocenění a personalizace - A. Ogluševič, Rusko. 2. cena: R. Castellon, Mexiko. 3. cena: K. Uribe de Zazuet
qred10 Školní práce - Fong-Čuo Ťiang, Tchaj-wan. 2. cena: Ankit Dembla, Indie. 3. cena: Camilo A. Rodriguez Salinas, Mexikoa, Mexiko
qred10 Mobilní reklamní tabule - Arief Rachman, Indonésie. 2. cena: Eder de Nale, Brazílie. 3. cena: Felipe Cortes, Brazílie.
qred10 Textilní a módní návrhy - Junior Souza, Brazílie. 2. cena: Alexandr Poslychalin, Rusko. 3. cena: Jose Luis Vallribera Gonzalez, Španělsko.
qred10 Obecné ilustrace a umělecká grafika - Aleksej Ogluševič, Rusko. 2. cena: Michal Milkowski, Polsko. 3. cena: Jou-Ťi Lin, Tchaj-wan

 

ROZHOVOR S MICHALEM POLÁKEM 3. místo reklama a marketing

 

Polakvzornik02Co Vás inspirovalo k účasti v soutěži?

O soutěži jsem se dozvěděl prostřednictvím webových stránek společnosti Corel, které jsem navštívil. Rozhodl jsem se, že se zúčastním probíhající soutěže a zaslal jsem poslední dílo, které jsem vytvořil pro firmu SANTECH Plus s.r.o., pro kterou vytváříme v našem designérském studiu FRANCISDRAKE kompletní vizuální styl firmy. 

Jak dlouho pracujete s CorelDraw?

S tímto programem pracuji řadu let už od verze 8. 

V jaké verzi současně pracujete?

Nyní pracuji v nejnovější verzi  CorelDraw Graphic Suite. 

Znáte společnost DTP STUDIO s.r.o.?

Ano DTP STUDIO s.r.o. znám a již jsem zde nakupoval mnoho produktů. 

Používáte některý z našich produktů?

Ano, zakoupil jsem zde např. balení dvou kusů CMYK BASIC ALL, které mi skvěle pomáhají při výběru a zpracování barev pro tisk.

Na jakém hardware pracuje?

Pracuji na platformě PC sestava: C2D E6850 (3.0 Ghz), 8GB DDR2 RAM, HP Quadro FX370, HDD 1Tb WD Black, Tablet Wacom Intuos3 A6 wide, OS Vista Ultimate Retail CZ x64. 

Jaké dosavadní práce si vážíte nejvíce?

Takových prací je hodně, mezi nimi bezesporu patří logo a vizuální identita firmy SANTECH Plus, která byla oceněna společností Corel. Z oblasti průmyslového designu je to koncept LED světlometu automobilů pro rok 2014 pro firmu Visteon-Autopal, které bylo také oceněno. A další velmi ceněné se brzy objeví na našich webových stránkách www.francis-drake.eu

Jak dlouho zpracovával vítěznou práci a kde byla použita?

Práce na novém logu trvaly několik měsíců. Nyní je logo postupně doplňováno na všechny tiskoviny firmy SANTECH Plus s.r.o. a brzy bude viděno i na jejich nových webových stránkách, které také zpracováváme a jejich spuštění se blíží.

4. Kompatibility


kompatibilita produktů Corel S Windows 7


CorelDRAW Graphics Suite X4 - X8 | CorelCAD 2013 | Corel PaintShop Pro X5 | WordPerfect Office X6 – Standard Edition | Corel DESIGNER Technical Suite X4 | Digital Studio 2010 | Home Office | MovieWriter Pro 2010 a MovieWriter Pro Ultimate 2010 | Painter 11, Painter Essentials 4, Painter Sketch Pad | Paint it! touch |PaintShop Photo Express 2010, Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate (Painter Essentials Photo a Media One Plus nejsou podporovány) |VideoStudio Express 2010, VideoStudio Pro X2 |WinDVD 2010, WinDVD Pro 2010 | WinZip 14, WordPerfect Office X4.

Tyto produkty byly testovány a nemají žádné známé problémy při běhu na Windows 7. Budou se chovat podobně jako stejný produkt běžící na systému Windows Vista nebo předchozích operačních systémech. V závislosti na produktu mohou být též podporovány nové funkce Windows 7. Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější aktualizaci Service Pack pro každý produkt, který běží na Windows 7. 

 

kompatibilita produktů Corel S Windows 8

 

CorelDRAW Graphics Suite X6 a X7  | Corel Painter 12 (Windows/Mac) | Corel Office | Corel PaintShop Pro X5 | Corel VideoStudio Pro X5 | Corel WordPerfect Office X6 – Standard Edition. 

Tyto produkty byly testovány a nemají žádné známé problémy při běhu na Windows 8. V závislosti na produktu mohou být též podporovány nové funkce Windows 8.

 

KOMPATIBILITA PRODUKTŮ COREL S WINDOWS 10

CorelDRAW Graphics Suite X8, SE/X8,  2017(X9) a 2018(X10)  

Tyto produkty byly testovány a nemají žádné známé problémy při běhu na Windows 10. V závislosti na produktu mohou být též podporovány nové funkce Windows 10.

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX