Využijte pravidelných časově omezených akcí INFORMSERVISU. V případě, že nechcete přijít o aktuální slevy přihlaste se k pravidelnému odběru ZDE

 


 

VYŠŠÍ STUPEŇ PRÁCE – COREL DRAW GS 2021 

Se supertabletem MICROSOFT SURFACE PRO 5

 

Těžká doba na investice - ale někdy je potřeba udělat něco pro budoucnost. Co říkáte sadě CorelDRAW GS 2021 s možností instalace na 2 pracoviště (nesmí běžet současně) a profesionální 12.3" tablet Microsoft Surface Pro 5 s Windows 10 Pro 64bit. Že vydat 16.290 Kč za CorelDRAW a 29.990 Kč za Microsoft SURFACE si teď nemůžete dovolit? Ale co říkáte ceně 9.980 Kč - to už stojí za hřích. Pojďme to prozkoumat (nebo rovnou koupit ZDE - nabídka je kusově omezená)

 

NAŠE ZKUŠENOST - ZCELA JINÝ STYL PRÁCE

 

CDplusMSUR 01Neprodáváme zajíce z pytli. Sami totiž takovou sadu používáme. A je to jedním slovem obromné. Dotyková interakce (12,3' Pixel Sense 10bodový vícedotykový displej) povyšuje práci v CorelDRAW na úplně jilý stupeň. 

Dovolujeme si říci, že tato sada je z hlediska práce plně srovnatelná s interaktivním Wacom Mobile Studio za 56.000 Kč. Navíc Vás nepřekvapí žádný výpadek napájení, vynikající je možnost mobility, snadného rozšíření o další monitor, bluetooth klávesníci a myší. 

O víkendu si mezi prací přehrajete v luxusní kvalitě film a nemusíte se stydět za precizní stereo zvuk s Dolby Audio Premium. Prostě vše, po čem jsme toužili a báli jsme se zeptat co to stojí, máte na dosah ruky!

 

KUPUJETE JEN TO NEJLEPŠÍ 

CDplusMSUR 02


CorelDRAW GS 2021 - časově neomezená nekomerční licence pro 2 pracoviště (nesmí běžet na obou počítačích současně) funkčně shodná s nejvyšší komerční licencí. V nabídce další dva licenční programy (předplatné a časově neomezená komerční licence). Více info najdete ZDE.

 Microsoft SURFACE PRO 5 - Intel i5-7300U 2.60 GHz, 8 GB, dotykový displej 12,3 palců, 2736 x 1824 px, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 620, USB 3.0, Zadní kamera 8,0 MP automatické ostření, HD video 1080p, Přední kamera 5,0 MP, HD video 1080p, funkce ověřování obličeje, WIFI, Bluetooth, Windows Pro 10/64 bit. Recenzi Microsoft SURFACE PRO 5 najdete ZDE

 

 VÝHODY A NEVÝHODY 

 • Software - Nekomerční licence CorelDRAW Graphics Suite EDU není vzodná pro podnikání, ale dobře poslouží doma, při výuce nebo v nekomerční sféře. Za příplatek so můžete koupit tuto sadu v komerční variantě (roční předplatné (365) nebo časově neomezené licence (COM).
 • Hardware - MS Surface je 5. generace s W10 (případná instalace W11 vyžaduje úpravu softwaru). Jedná se o výkup strojů z bank a finančních institucí, kde sloužil vyššímu managementu k prezentaci. Funkčně a vzhledově O.K.

studenti.pngNAVÍC VÝUKOVÝ E-KURZ CORELDRAW 


E-kurz je realizován po internetu. Obsahuje 2 lekce pro začátečníky a 2 verze pro pokročilé. Celkem 30 výukových videosekvencí, 3 výukové scénáře, MP3 podcasty a PDF skripta. Díky tomuto kurzu tak můžete fakturu zahrnout do nákladů na vzdělávání. 

 

CENY A OBJEDNÁVKY - POZOR OMEZENÝ POČET 

 • MS SURFACE PRO 5 + CorelDRAW GS 2021 EDU (nekomenční) + eKurz.
  Cena 9.989 Kč + dph.  Eshop ZDE.
 • MS SURFACE PRO 5 + CorelDRAW GS 2021 365 (předplatné) + eKurz.
  Cena 11.989 Kč  + dph. Eshop ZDE.
 • MS SURFACE PRO 5 + CorelDRAW GS 2021 COM (komerční) + eKurz.
  Cena 19.989 Kč  + dph. Eshop ZDE.

 U objednávek do 11.1. navíc zdarma přidáme  značkovou tašku na tablet MS SURFACE PRO 5 a dva vzorníky NINJA COLOR WHEEL TREND (Coated a Uncoated) - barvy roku 2022 z Pantone Color Institute pro procesní a digitální tisk.

 


 

Co si uživatelé CorelDRAW nejčastěji objednávají?

Využijte jedné z posledních příležitostí nákupu za ceny loňského roku

 

 • CUT OUT 8 - maskování je zdlouhavá a nezáživná práce. Nejlepší je použít specializovaný program, který v mnohém převyšuje fukce používané ve Photoshopu či Corelu. Info ZDE. Cena 1.289 Kč + dph. Eshop ZDE
 • PDF Professional -  vše, co potřebujete k editaci, tvorbě, úpravám, převodu, sloučení a ochraně souborů PDF. Cenově dostupná, časově neomezená licence. Info ZDE. Cena 998 Kč + dph. Eshop ZDE
 • Pantone Album - spojuje  výhody drahých barevných vzorníků Patone  a velkých knih Pantone Chips za dostupnou cenu. V dispozici sady SOLID a PASTELS NEONS. Info ZDE. Cena 990 -  2.990 Kč + dph. Eshop ZDE
 • Pantone Formula Guide Solid Uncoated - základ celého systému Pantone. Vzorník tištěný na nenatíraném papíru je určen pro technologie tisku na savých površích. Info ZDE. Cena 1.930 Kč + dph.  Eshop ZDE

V případě, že potřebujete poradit, jaký typ produktu si máte objednat, kontaktujte nás (tel. 244 466 666, 777 788 345). Máme 30leté zkušenosti a 3x za sebou jsme získali titul Corel Distributor Of the Year.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX