converse


Existuje nepřeberně situací, kdy potřebujete přesně určit barvu. Často se stává, že zákazník přinese vzorek a co s ním. Pro objektivní měření barvy existují přístroje - colorimetry, které pracují na základě spektrální analýzy. Jejich cena však těžko obhajuje možnost jednorázového použití. Kromě colorimetru je třeba, aby měřící pracoviště disponovalo normovaným osvětlením LightBOX s teplotou světla 5000 K (dle norem Ansi a Iso) a zkušenosti s měřením barev a v orientaci v barevných modelech a převodech mezi nimi také nejsou k zahození.

 

demetrios_4941ab27999bdzákaznický servis 

 

Proto DTP STUDIO s.r.o. zavedlo zákaznický servis určování barev do sedmi barevných modelů celosvětově používaného systému PANTONE. K určené barvě dostanete přesný technologický popis míchání ze základních barev, nejbližší CMYK rozpis dle evropského ICC profilu, modelech sRGB a RGB Adobe 1998 včetně jejich HTML ekvivalentů pro elektronické publikování a internet.

 

7 barevných modelů pantone 

 

Kromě modelů Pantone Solid Coated, Pantone Solid Matte Coated, Pantone Solid Uncoated primárně určených pro tisk, máte ještě k dispozici modely pro textilní průmysl Pantone Textil Color Paper Edition a Pantone Textil Color Citron Edition. Navíc jsou k dispozici měření do nejmodernějších barevných modelů Pantone GOE Coated i Pantone GOE Uncoated, které jsou ideální i pro digitální a velkoplošný tisk.

 

color-cue-bagobjednávky a ceny 

 

Pro měření potřebujete vzorek o ploše minimálně 3 cm2. Doba zpracování je cca 30 minut. Cena za službu je 495 Kč + dph. Vzorek barvy můžete poslat i poštou. Do 24 hodin Vám ho pošleme spolu s protokolem určení barvy zpět. V tomto případě je cena navýšena o další náklady (typicky poštovné a doběrečné cca 150 Kč). Po předchozí dohodě se lze dostavit osobně. V tomto případě se vyžaduje platba v hotovosti, nebo on-line převodem.

 

Chcete vědět více? Napište nám - eMail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo volejte po své síti pevná linka - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345). Jsme tu pro Vás...

příklad barevné kolekce

 

Níže uvedená výrobní kolekce vznikala tak, že bylo nutno barevně definovat konkrétní kusy první série. Původní výrobce zkrachoval a tak nebyly k dispozici žádné barevné předpisy. Druhá série musela být z zadána jinému výrobci, který vyžadoval přesnou definici v barevném modelu Pantone. Zároveň byly barvy definovány pro RGB model pro internetovou prezentaci a CMYK pro tištěný katalog a inzerci.

Subguide-Colours

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX