box02

 

Novinka v našem portfoliu - Kompletní řešení pro úpravy a správu dokumentů PDF - editace, tvorba, úpravy, převody, sloučení a ochrana souborů PDF. Cenově dostupná, časově neomezená licence v komerční nebo nekomerční variantě. Více info ZDE, Eshop ZDE 

 

CO8 boxCUTOUT - speciální program pro nejlepší a nejrychlejší maskování. Místo hodin strávených při maskování objektů nastupuje umělá inteligence, která masku vytvoří během deseti sekund. Součástí dodávky je česká tištěná příručka. Komerční, časově neomezená licence v akční ceně. Více info ZDE, Eshop ZDE

 


 

Samostatná podkategorie produktů které mají za cíl ulehčit Vám postprodukční práci s fotografiemi a bitmapovými obrázky obecně. Jednoúčelové, cenově dostupné programy vynikají výsledky, které často o několik tříd převyšují univerzální editory typu Adobe Photoshop či CorelDRAW Graphics Suite.

 

rozdelovnik_phototools

 

  • PHOTOZOOM řešení situace, kdy jsou obrázky pro zpracování k dispozici pouze v naprosto nevhodném rozlišení.Ve zvětšování obrázků a rozlišení je PhotoZOOM díky využití umělé inteligence o několik řádů  lepší než Photoshop, Corel nebo Zoner . Více informací ZDE , Eshop ZDE, vyzkoušení zdarma ZDE

  • PHOTOLEMUR - díky digitální technice lze dnes obrázky jednoduše publikovat. Jejich technická kvalita však zpravidla pokulhává a vy určitě nechcete, aby výsledek působil amatérsky. Program PHOTO LEMUR vylepšuje na základě umělé inteligence obrázek během chvilky. Více informací ZDE . Eshop ZDE, vyzkoušení zdarma ZDE.

  • LUMINAR 3 - nejinovativnější způsob, jak upravovat svoje snímky. Prohlížení a úpravy byly doposud časově velmi náročné s řadu funkcí, které byste k tomu potřebovali nebyly dostupné. Díky algoritmům umělé inteligence je teď vše rychlejší, snadněji ovládatelné. Více informací ZDE . Eshop ZDE.

  • AURORA HDR - nejvyspělejší HDR editor fotografií na světě! Program oceněný prestižními odbornými časopisy která používají profesionální fotografové na celém světě. Běží na AI s Quantum HDR EngineVíce informací ZDE . Eshop ZDE.

  • PHOTOSHOP ELEMENT - provádějte rychlé úpravy a používejte profesionální retuše nebo svoje fotky upravujte tak, aby odpovídaly vaší vizi. Vyjádřete svou kreativitu pomocí profesionálních fotoalb. Více informací ZDE . Eshop ZDE.

  • PAINTSHOP PRO - Grafický software z rodiny Corel. Probudí ve vás kreativitu a spoustu toho zvládne sám – třeba přeměnit fotku v grafický obrázek. V nové verzi byla vylepšena stabilita, ořezávání, přidána podpora 360 ° a mnoho dalšího. Více informací ZDE . Eshop ZDE.

  • AIR MAGICDíky technologii umělé inteligence AI a pokročilým algoritmům systém AirMagic automaticky zlepší vaše letecké snímky. Jednoduše přetáhněte všechny obrázky do aplikace a nechte technologii pracovat za Vás. Více informací ZDEEshop ZDE.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX