Víme, že mnoho z Vás podceňuje nastudování ovládání programů. Není se čemu divit. Manuály jsou na Vás příliš rozsáhlé a nepřehledné a konec konců intuitivní klikání myší hned po instalaci také přináší výsledky.

Pravda, s takovým přístupem můžete využívat program tak na 20 - 30%. Pracujete, nebo chcete pracovat s PagePLUS X5 opakovaně? Co říkáte týdennímu studijnímu plánu, který Vás nijak v běžných pracovních činnostech nezatíží a budete umět používat PagePLUS X5 na úrovni. Videokurz je moderní a efektivní způsob, který můžete využít.

DTP STUDIO s.r.o. v rámci nadstandardní produktové podpory a filozofie "dát vždy něco navíc" pro Vás připravilo díky kanálu SERIF na serveru YouTube 10ti dálný kurz. To Vám žádný jiný prodejce nenabídne. Nechtějte proklikat všechna videa za jediný den. Budete mít v hlavě zmatek a stejně si nic nezapamatujete.

Udělejte si týdenní studijní plán (2 videa denně, shlédnout a funkce hned vyzkoušet v programu) a hned uvidíte ten pokrok.

 

 

Lekce 01 - Serif PagePlus X5 – základní představení

 

Serif PagePlus X5 je sada programů pro profesionální a snadné DTP. Pomocí ní můžete profesionálně a kvalitně tvořit reklamu a marketing, sofistikované tiskové návrhy včetně elektronických dokumentů. Serif PagePlus X5, je ve své třídě to nejlepší co můžete mít. Od brožury a knihy, časopisu, jídelníčku či letáku připravíte pro profesionální tisk a PDF editaci. Serif PagePlus X5 to vše rychle a jednoduše - jako kdybyste měli celou agenturu u svého stolu.

 

 

Lekce 02 - Serif PagePlus X5 výuka – rychlý start

 

 


Zvládnete Serif PagePlus X5 v nejrychlejším možným způsobem. PagePlus expert s průvodcem „Úvod do pracovního prostoru“!

 

 

Lekce 03 - Serif PagePlus X5 výuka - práce s odstavcovým textem

 

Podívejte se, jak pomocí Serif PagePlus X5 vytvořit a pracovat s "odstavcovým (frame) textem", kontejnery pro tekoucí články.

 

 

 

Lekce 04 - Serif PagePlus X5 výuka - tvorba grafiky

 

Naučte se používat funkce rychlých tvarů, výplní, čar a efektů k vytvoření grafických prvků, které zvyšují grafickou přitažlivost publikací.


 

Lekce 05 - Serif PagePlus X5 výuka - stránkové montáže

 

 

Získejte několik skvělých tipů publikačních technik, které Vás naučí navrhovat působivé dokumenty či inzeráty pro tištěné i elektronické dokumenty. 

Lekce 06 - Serif PagePlus X5 výuka - kombinace textu a obrázků

 

Šikovný tutorial, jak importovat, upravovat obrázky a nastavovat obtékání textu kolem obrázků. 

Lekce 07 - Serif PagePlus X5 výuka - funkce ořezu

 

 

Ovládněte ořez fotografií v dokumentech s dodržováním původních tvarů s rovnými hranami, nebo použití zcela vlastních ořezů obsahujících křivky nebo ostré obrysy. 

Lekce 08 - Serif PagePlus X5 výuka - úpravy fotografií

 

 

Samostatný modul CutOut Studio usnadňuje, a to bez použití jakéhokoliv vnějšího programu, pracovat s pozadími na používaných fotografiích. 

Lekce 09 - Serif PagePlus X5 výuka - opravy fotografií ve fotolabu

 

 

Komplexní úpravy fotografií při vytváření DTP dokumentů bez přepínání do externích programů. Naučte se, jak opravit běžné chyby a zlepšit vzhled své fotografie prostřednictvím funkcí, které nabízejí funkce modulu PhotoLab v PagePlus X5. 

Lekce 10 - Serif PagePlus X5 výuka – funkce výplň

 

 

Dozvíte se vše o statických a dynamických přechodových výplní pro tvorbu atraktivní grafiky pomocí nástroje Fill. 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX